Вичавіть 1 лимон, змішайте з 1 столовою ложкою оливкової олії, і ви запам’ятаєте це до кінця вашого життя!

Сьогодні ми вам розповімо про чарівний засіб, який здатен одразу лікувати декілька хвороб. Це справді чудодійний рецепт, який має бути у кожної господині. А основною його перевагою є те, що для приготування використовуються доступні інгредієнти.

А для отримання цього засобу вам необхідно всього лиш два компоненти: оливкова олія та лимонний сік. Змішайте їх в однакових пропорціях та перелийте в скляну посудину. Саме поєднання цих двох інгредієнтів є дуже дієвим для лікування багатьох хвороб.

Лікує закреп

Суміш оливкової олії та лимонного соку чудово виводить з організму токсини. Масляниста структура суміші позитивно впливає на органи сече-вивідної системи, а також покращує травлення продуктів.

Покращує роботу серця 

Оливкова колія у своєму складі містить велику кількість антиоксидантів та корисних жирних кислот, які покращують циркуляцію крові та знижують рівень холестерину в крові. Також ці елементи полегшують перебіг запальних процесів в організмі.

Покращує роботу печінки та жовчного міхура

Цей засіб полегшує органам виводити з організму токсини та позбавляє організм від інфекцій.

Болі в суглобах

Оскільки, зазвичай, біль у суглобах спричинений запальними процесами, то цей засіб зменшує біль шляхом того, що знімає запальні процеси в організмі.

Покращує стан волосся нігтів та волосся

Чудово зміцнює нігті та волосся, завдяки високій концентрації вітамінів та корисних мікроелементів. Для цього потрібно наносити засіб ватним диском на нігтьову пластину та робити маски для волосся на основі цього засобу. Після цієї процедури волосся буде блискучим та гарно розчісуватися.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *