Лікування яєчною шкаралупою та яблучним оцтом, яке припиняє біль у суглобах

Це природний метод лікування, знайдений японцями, який часто використовують для лікування болю в щиколотках, колінах і суглобах.

Багато з вас навіть звикли використовувати дорогі та виснажливі ліки, які мають побічні ефекти, але раніше, коли аптек і фармацевтичних компаній не було на кожному розі, люди зверталися до природних методів лікування. Ми хочемо розповісти вам про спосіб, яким користувалися ще ваші бабусі.

Лікування яєчною шкаралупою та яблучним оцтом, яке знімає біль у суглобах

Біль у ділянках суглобів, де кістки труться одна об одну, починає ставати нестерпним болем, особливо після певного віку.

Зародившись в Японії, цей засіб досить часто використовувався воїнами-самураями. Тому що вони зрозуміли, наскільки корисна для суглобів багата кальцієм суміш з оцтом і яєчною шкаралупою. Причина в тому, що білки, вітаміни та кальцій у яйцях дуже добре зміцнюють наші кістки та імунну систему.

Покращуйте здоров’я кісток за допомогою цього натурального напою!

Вважається, що яєчна шкаралупа містить близько 1800 мг кальцію. Кальцію, необхідного нашому організму на добу, становить 400 мг, тож цього напою вам може вистачити як мінімум на 5 днів.

З іншого боку, причина, чому суміш оцту та яєць зміцнює слабкі та крихкі кістки, полягає в тому, що оцет допомагає засвоювати кальцій. Як результат, яєчний жовток є хорошим джерелом вітаміну D для нашого організму.

рецепт

Давайте перерахуємо інгредієнти, необхідні для лікування яєчною шкаралупою та яблучним оцтом, яке знімає біль у суглобах.

Інгредієнти:

1 сільське яйце, 150 мл органічного яблучного оцту

Добре вимийте яєчну шкаралупу. Помістіть яйце в оцет, який ви помістили в маленьку баночку. Через тиждень оцет повністю розтопить яєчну шкаралупу. Після закінчення цього часу єдине, що залишається зовні оболонок, — це мембрана та внутрішня частина. Відокремте перетинку і влийте яйце в оцет. Все добре перемішайте до отримання однорідної текстури. Додайте 1 склянку води, щоб розбавити залишки оцту.

Наша суміш готова. Пити по 1 столовій ложці цієї суміші 3 рази на день, щоб полегшити біль у суглобах і колінах. Ваш біль значно зменшиться протягом 10 днів. 

Чому оцет розчинив яєчну шкаралупу?

Шкаралупа яйця складається з сполуки під назвою «карбонат кальцію», яка дуже чутлива до дії кислот. А оцет — це кислота (так звана оцтова кислота). Коли ми кладемо яйце в оцет, карбонат кальцію в шкаралупі вступає в хімічну реакцію з оцтовою кислотою. Ця реакція називається корозією або денатурацією. І, як у будь-якій хімічній реакції, перші речовини втрачаються та перетворюються на нові речовини. Однією з цих нових речовин є газ, і тому ви бачите бульбашки, що з’являються на поверхні яйця, коли ви замочуєте його в оцті.

Який ефект має натуральна шкіра яєчної шкаралупи?

В останні роки NEM (Natural Eggshell Membrane), тобто натуральна мембрана шкаралупи, використовується в США, Канаді та багатьох країнах Європи. Дослідження показали, що NEM, натуральна шкіра з яєчної шкаралупи, є природним полімером, містить багато корисних компонентів і багата білком, який допомагає полегшити біль і скутість при лікуванні  артриту  . У цьому випадку є дані, які показують, що мембрана з яєчної шкаралупи може бути корисною у випадках раннього остеоартриту.

Поділіться цією статтею, щоб ті, хто страждає від болю в суглобах, жили здоровіше.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *