Кожен палець на руці пов’язаний з органом – Як нам може допомогти масаж пальців

Дослідження показали, що масаж рук прискорює загоєння і зменшує біль. Ця терапія заснована на простому принципі: кожному органу відповідає певна точка на долоні.

Стимулювана кожна зона призводить до збільшення здатності організму до загоєння та відновлення балансу.

Ручний масаж допомагає принаймні ще при 10 захворюваннях: дискінезії жовчних шляхів, передменструальному синдромі, клімактеричних розладах, безплідді, еректильній дисфункції, мігрені, ревматизмі, хронічній втомі, безсонні та депресії.

Великий палець

Масаж великого пальця пов’язаний з легенями та серцем: коли серце б’ється занадто швидко, потріть великий палець, а потім потягніть його, щоб уповільнити його.

Вказівний палець

Цей палець з’єднаний зі шлунком і товстою кишкою. Якщо у вас запор або біль у животі, натисніть на цей палець і помасажуйте його протягом 60 секунд, а потім потягніть.

Середній палець

Пов’язаний з серцем, кров’ю, дихальною системою і тонким кишечником, стискання і масаж середнього пальця рекомендується при запамороченнях, безсонні.

Безіменний палець

Безіменний палець пов’язаний з настроєм, тому, коли вам погано, потріть палець, ефект неймовірний.

Мізинець

Мізинець пов’язаний з головою, шиєю і нирками. Помасажуйте цей палець, коли у вас болить голова або шия, для негайного полегшення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *