Вода з насінням чіа (або насінням льону) очищає товсту кишку від залишків – Ліки для детоксикації товстої кишки

Основною функцією товстої кишки, окрім усунення відходів, є надсилання води, вітамінів і мінералів з їжі в організм. Якщо стінки товстої кишки заблоковані, поживні речовини більше не можуть досягати місця призначення, тому детоксикація товстої кишки дуже важлива.

Протягом років у середньої людини в товстій кишці накопичується від 2,5 до 11 кілограмів метаболічних відходів. Щоб прожити довге та здорове життя, найважливіше, що потрібно зробити, це забезпечити здорову та чисту кишку.

Чіа та насіння льону підтримують товсту кишку чистою

Як насіння чіа, так і насіння льону містять клітковину та жири, які сприяють здоровому травленню, таким чином підтримуючи товсту кишку чистою.

Ці насіння є унікальними за своїм поживним профілем, вони надзвичайно багаті Омега-3 жирними кислотами. Ці кислоти дуже ефективно зменшують запалення та стабілізують клітинні мембрани.

Крім того, ці насіння містять власну суміш розчинних волокон, які покликані оптимізувати процес травлення.

Ліки з насіння чіа та насіння льону для очищення товстої кишки

Помістіть чашку сухого насіння чіа або льону в каструлю з 3 літрами окропу. Накриваємо каструлю кришкою і варимо на маленькому вогні три години. Після цього дайте заготовці охолонути.

Після охолодження можна додати трохи меду.

Вживайте не менше одного літра на день, включаючи насіння. Двотижневе лікування рекомендується проводити не рідше одного разу на рік.

Щоб отримати користь від різноманітних вітамінів, мінералів і макроелементів, які забезпечують ці насіння, рекомендується включати їх у раціон.

Крім того, оскільки насіння чіа та насіння льону містять значну кількість омега-3 жирних кислот, їх можна використовувати для полегшення ряду запальних захворювань кишечника, які в більшості випадків є одними з умов, відповідальних за шлунково-кишкові розлади.

Рекомендується виключити з раціону такі продукти:

– оброблені харчові продукти

-алкоголь

-кава

-м’ясо

– солодощі

– жирні сири

-маргарин

– майонез

– смажені страви

-газовані напої

-їжа, що містить барвники та Es

Рекомендується замінити перераховані продукти на:

– фрукти

– овочі

– свіжі соки

– фундук, волоські горіхи

– цільного зерна

-мінеральна вода

– натуральні чаї

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *