9 речей, які ми повинні зробити вже сьогодні – 50% випадків раку товстої кишки можна запобігти

Рак товстої кишки вражає мільйони людей у ​​всьому світі. Незважаючи на те, що рівень смертності не такий високий, як рівень смертності від інших видів раку, звичайно, якщо захворювання діагностовано вчасно, останні дослідження показали, що майже половину випадків раку товстої кишки можна запобігти за допомогою спеціальних заходи .

Функція товстої кишки

Товста або товста кишка є життєво важливим органом, який потрібно постійно очищати та оздоровлювати, щоб залишатися здоровим. Роль товстої кишки полягає у виведенні токсинів та інших відходів з організму. Однак, коли правильне функціонування порушується, токсини почнуть накопичуватися, що спричинить різноманітні проблеми зі здоров’ям.

Як запобігти раку товстої кишки

На думку експертів, життєво важливі збалансовані рівні вітаміну D і здорове харчування, що складається з овочів, фруктів і продуктів, багатих клітковиною. Споживання оброблених харчових продуктів і нездорових продуктів, таких як цукор, слід виключити. Крім того, м’ясо, особливо червоне, є одним із основних продуктів, що викликають рак, і його багато разів пов’язували з раком товстої кишки.

Що викликає рак товстої кишки?

Від 5 до 10% випадків раку товстої кишки спричинені генетичними факторами, 35% – нездоровим харчуванням, 30% – курінням, а 20% – інфекціями. Решта випадків раку товстої кишки виникають з наступних причин:

Відсутність в раціоні овочів і фруктів

Свіжі фрукти та овочі містять потужні антиоксиданти та магній, які можуть знизити ризик раку товстої кишки. Крім того, фітохімічні речовини, які вони містять, можуть зменшити запалення тканин і усунути ракові речовини.
Нестача клітковини

Відомо, що клітковина в харчових продуктах покращує травлення, тому додавання 10 грамів у свій раціон знижує ризик раку на 10%! Можна їсти чорнослив, насіння льону і насіння чіа.

Низький рівень вітаміну D

Щоб підвищити рівень вітаміну D, нам потрібне сонячне світло. Однак існують добавки, а також продукти, які природним чином містять цей вітамін.

Надлишок алкоголю

Зловживання алкоголем є одним із основних факторів ризику цього виду раку. Звичайно, один-два напої на день не зашкодять, однак регулярне споживання надмірних кількостей лише збільшить ризик раку та багатьох інших проблем зі здоров’ям.

Відсутність часнику в раціоні

Часник є дуже корисним овочем, який має сильні антибактеріальні властивості, які можуть знизити ризик раку. Часник настільки потужний, що зміцнить ваш імунітет і допоможе вам легше боротися з хворобами та інфекціями.

Надмірна вага і ожиріння

Підтримання збалансованої ваги має вирішальне значення, якщо ви хочете запобігти раку товстої кишки. Згідно з дослідженням, проведеним у 2014 році, люди із зайвою вагою більш схильні до раку товстої кишки.

Малорухливий спосіб життя

Погана фізична активність збільшує ймовірність раку на 30-40 відсотків. А саме, коли ви щодня фізично активні, ви покращуєте кровообіг і нейтралізуєте шкідливі патогени в організмі, а отже, знижуєте ризик раку. Регулярні заняття спортом також є хорошим способом зміцнення імунітету та профілактики різних захворювань.

червоне мясо

Останні дослідження показали, що червоне м’ясо може викликати рак товстої кишки. Однак проблема не в самому м’ясі, а в способі його приготування. Тому червоне м’ясо часто є генетично модифікованим, а худобу, з якої воно походить, не годують травою, а годують гліфосатом, який знищує корисні бактерії в кишечнику та викликає подальші ускладнення.

Оброблене м’ясо

М’ясо, таке як бекон, шинка, бургери, салямі та пепероні, може бути шкідливим для вашого здоров’я. Незважаючи на те, що вони чудові на смак, не обманюйте себе, вони є основною їжею, що викликає рак!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *