Дешево та ефективно – це варто знати! Повний список проблем, які розв’язує активоване вугілля

Як відомо, активоване вугілля – один з найстаріших і найпопулярніших у світі способів очищення організму.

Та, виявляється, що воно може врятувати вас від багатьох інших недуг. Сьогодні розповімо вам про те, як вугілля миттєво розв’язує проблеми зі здоров’ям вашого волосся, шкіри, зубів та допомагає продовжити молодість.

Активоване вугілля тисячоліттями застосовується в аюрведичній та китайській медицині, як протиотрута. А в наш час — це засіб першої допомоги при алкогольному або наркотичному отруєнні.

Детоксифікація — найголовніша властивість активованого вугілля, але далеко не єдина.

Якщо ви шукайте натуральний спосіб покращити травлення, знизити холестерин і навіть уповільнити старіння — активоване вугілля просто незамінний помічник у цьому.

Ось 11 застосувань вугілля для здоров’я:

1. Засіб від метеоризму та здуття

Гази бувають у всіх нас. У середньому людина випускає гази 14 разів на добу — це абсолютно нормальне явище.

Але якщо вас мучить метеоризм або хворобливе здуття живота, вам допоможе активоване вугілля!Дослідження свідчать, що, приймаючи активоване вугілля перед їжею, об’єм кишкових газів значно скорочується.

2. Зниження рівня холестерину

Високий холестерин вдвічі збільшує ризик серцево-судинних захворювань.

Одне дослідження визначило, що у людей, які тричі в день протягом місяця приймали по 8 гр активованого вугілля, рівень «поганого» LDL-холестерину знизився на 41%, а «гарного» HDL-холестерину — зріс на 8%.

І жодних станів з його побічними ефектами.

3. Підтримання здоров’я нирок

Кожен день ваші нирки очищують приблизно 115-140 л крові, виробляючи в результаті 1-2 л сечі, яка складається з відходів та надлишків рідини.

У поєднанні з печінкою нирки є найдосконалішою очисною системою в природі.

Однак споживання цукру, солі, тваринних білків, жирів і консервантів може призводити до хвороб і недостатності нирок. Оскільки активоване вугілля виводить сечовину та інші сечові токсини, воно допомагає підтримувати нирки здоровими.

4. Швидке лікування харчових отруєнь

Харчові отруєння дуже поширені — тільки в США щорічно фіксується 48 млн таких випадків.

Один зі способів захиститися від блювання, проносу, болю в животі та втрачених днів, які неминуче ідуть за важким отруєнням, — це прийняти активоване вугілля при перших симптомах. Активоване вугілля – рекомендований засіб при отруєннях, оскільки швидко нейтралізує токсини.

5. Секрет м’якої шкіри

Бруд і жир забивають пори на шкірі обличчя і «зістарюють» вашу зовнішність. А багато засобів для очищення шкіри містять шкідливу хімію.

А от активоване вугілля, як магніт, витягує з пор бруд і жир.

6. Розкішне волосся

Токсини, бруд і жир, що забруднюють шкіру, псують і волосся, надаючи йому неприємного засмальцьованого вигляду. Активоване вугілля очищує фолікули волосся, додаючи їм блиску та шовковистості!

І на відміну від шампунів, активоване вугілля — на 100% натуральний, екологічно чистий засіб.

7. Відбілювання зубів

Хочете мати голлівудську посмішку, не витрачаючи грошей на дорогу процедуру відбілювання зубів?

Досить посипати зубну щітку активованим вугіллям 2-3 рази в тиждень. Засіб очищує зубну емаль, абсорбуючи мікроскопічні частинки, з яких складається зубний наліт.

8. Неприємний запах з рота

Вас бентежить неприємний запах з рота? Активоване вугілля і тут виручить – це не тільки ефективний дезодоруючий засіб, але і спосіб нормалізації кислотно-лужного балансу в ротовій порожнині, що захищає зуби та ясна від бактерій і хвороб!

Почистіть зуби активованим вугіллям (не хвилюйтеся, воно без смаку), і нехай вас не бентежить чорний колір — він легко виполіскується!

9. Профілактика передчасного старіння

Активоване вугілля сприяє омолодженню не тільки тому, що дарує вам молоду шкіру, розкішне волосся й білосніжну посмішку.

Доведено, що регулярне вживання активованого вугілля виводить з організму токсини та шлаки, які шкодять органам, руйнують клітини й прискорюють старіння тіла.

Не дивно, що Гвінет Пелтроу так любить говорити про користь активованого вугілля.

10. Профілактика похмілля

Перебрали напередодні? Кожному, напевно, знайоме важке відчуття на наступний день після бурхливої гулянки.

Але розповімо про чудовий спосіб уникнути головного болю, нудоти та загальної похмільної слабкості: перед тим, як пити, прийміть активоване вугілля.

Хоча вугілля не зв’язується з алкоголем, воно прекрасно в’яже та виводить багато побічних продуктів бродіння. А це означає, що на ранок ви прокинетеся свіжими й бадьорими.

11. Очищення травної системи

Пестициди в овочах і фруктах, гормони росту в м’ясі, хімія в питній воді — ми живемо у вкрай токсичних умовах.

Коли вся ця погань накопичується в травній системі, це призводить до запалення та позбавляє вас сил. Для міцного здоров’я й гарного самопочуття необхідно регулярно очищувати травну систему.

Найкращий засіб для цієї мети — активоване вугілля. Сім днів детоксикації вугіллям — і ви відчуєте себе ніби заново народженими.

Виявляється, що воно допомагає не лише під час розладів шлунку, а ще швидко розв’язує спектр проблем та розладів. Тому ці секрети такого відомого всім засобу варто не лише знати, а й користуватися собі на здоров’я.

Бережіть здоров’я – його не купиш за гроші!

А ви знали про таке корисне активоване вугілля? Де ще його використовуєте?

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *