Допоможіть собі в домашніх умовах! Ось 4 безпечних способи знизити тиск та заспокоїти серце

Артеріальна гіпертонія – одне з найбільш часто діагностуються захворювань серцево-судинної системи. Дана патологія характеризується хронічно високими показниками артеріального тиску. Як самостійне захворювання гіпертонія зустрічається дуже рідко. Найчастіше, вона є одним з ускладнень іншого захворювання.

Гіпертонія здатна викликати збої в роботі практично всіх систем організму людини. Але найсерйознішим з усіх ускладнень є гіпертонічний криз. Це надзвичайно складний стан, здатний спровокувати розвиток інфаркту або інсульту. 

Як знизити артеріальний тиск швидко?

1. Масаж

Плавними повільними рухами масажуйте шию, роблячи акцент на потиличній області.

2. Оцтовий компрес

Візьміть 2 шматочки тканини й намочіть їх в яблучному або звичайному столовому оцті. Прикладіть тканину до п’ят та тримайте 5-7 хв. За 20-30 хвилин виміряйте тиск. Якщо поліпшення не настало, процедуру треба повторити ще раз.

3. Журавлинний сік

Розведіть в 100 мл соку таку ж кількість меду. Вживати цю суміш потрібно тричі на день по чайній ложці. Цей засіб підходить для людей з хронічною гіпертонією.

4. Акупунктурні точки

Треба впливати на лінію, що розташовується від поглиблення під мочкою вуха до ключиці. Прикладіть вказівний палець до поглиблення під мочкою вуха, натисніть та проведіть по лінії до середини ключиці. Уявна лінія повинна бути практично вертикальної.

Тиснути сильно не варто, досить погладжувати шкіру пальцем. Процедуру треба зробити по 8-10 разів з кожної сторони голови.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *