За які продукти щитовидка скаже вам «дякую» — простий, але дуже корисний список

Експерти поділились рекомендаціями з приводу харчування, яке доброчинно впливає на стан щитоподібної залози. Тому, що від її здоров’я залежить не тільки загальний стан, але також — тривалість і якість життя.

А зробити це можна за допомогою певного харчування і деяких правил.

За вживання цих продуктів ваша щитовидка обов’язково скаже вам “дякую”

1.

Морська капуста здавна вважається найкориснішим продуктом для здоров’я щитоподібної залози. У ній міститься велика концентрація йоду та інших корисних речовин. Тому, її вживання — відмінний спосіб профілактики усіх наявних захворювань щитоподібної залози.

2.

Хурма, як і морська капуста, багата на йод, тому також — дуже корисна для щитовидки.

3.

Чорниця є природним антиоксидантом, який здатний регулювати роботу щитоподібної залози і запобігти розвитку гормональної недостатності. 

4.

Риба жирних сортів, наприклад, лосось, дуже корисна для щитоподібної залози через те, що в ній містяться Омега-3 та Омега-6 жирні кислоти, які благочинно позначаються на функціональності щитовидки.

5.

Суміш з волоських горіхів, меду і лимона корисна не тільки для імунної системи, а й — для ендокринної. Якщо їсти по чайній ложці цієї суміші 2-3 рази на день, то ви допоможете щитоподібній залозі стати більш активною.

Стаття несе інформаційний характер. Будь-які поради, у першу чергу, обговорюйте зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *