Смачна заготівля «Баночка здоров’я»: роблю цілий рік, зберігаю в холодильнику!

Ти навіть не уявляєш, скільки користі міститься в одній баночці цієї смачної заготовки ! Абсолютно всі інгредієнти ароматної суміші сприяють зміцненню імунітету, що особливо важливо в осінній сезон.

Імбир з лимоном і медом
Мед, імбир і лимон — відоме тріо для оздоровлення і зміцнення організму.  пропонуєм доповнити цю симфонію смаку ще одним інгредієнтом — гарбузом (повір, впишеться чудово!).

Ми практично завжди вживаємо гарбуз після термічної обробки, коли частина корисних речовин вже втрачена. Склад цього овоча дійсно вражає: вітаміни групи В (В1, В2, В12), вітамін А, С, РР і К, який зустрінеш не у всіх овочах і фруктах. Втрачати таке добро — злочин!

Кількість інгредієнтів можеш сміливо варіювати, спираючись на свої смакові переваги: додай більше меду, якщо любиш посолодше, або менше імбиру, щоб не так відчувалася гірчинка.

ІНГРЕДІЄНТИ
1 лимон
1 лайм
1 корінь імбиру середнього розміру
200-300 г гарбуза
200 г меду

Приготування

Підготуй інгредієнти. Лайм з лимоном обшпар окропом і наріж часточками разом зі шкіркою. Гарбуз і імбир очисти, наріж кусочками. Доречі, можеш обійтися і без лайма, замінивши його ще одним лимоном, але врахуй, що вітаміну С в лаймі міститься майже в 2 рази більше!

Підготовлені продукти помісти в чашу блендера для подальшого подрібнення. Якщо любиш більше зернисту структуру, можеш скористатися м’ясорубкою. В отриману масу додай мед і перелий все в банку.

Із вказаної кількості інгредієнтів виходить приблизно 500 г готового продукту, який прекрасно зберігається в холодильнику. Хоча надовго така заготовка не затримається: аж надто вона смачна зі свіжою випічкою, млинцями або просто з чаєм!Порадуй друзів баночкою смачних ліків, поділися рецептом!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *