Золотисте молоко – цілющий засіб для суглобів і хребта

Велика проблема всієї кісткової системи, суглобів, а також і хребців – це висихання, втрата природного мастила, що забезпечує безболісний рух. Скелетна система – як механізм складної машини, який потребує постійної турботи для безвідмовної роботи.

Можливо, ви чули про “золоте молоко”? Це домашній засіб вже встигли оцінити люди з проблемами суглобів і хребта.

Ефект золотого молока

Золоте молоко, допомагає видалити кристали солі, які викликають хворобливий стан у суглобах і хребті. Цей напій доброчинно впливає, особливо при артриті та остеоартриті, оскільки він збільшує рухливість суглобів.

Напій сприяє вірному й цінному кровотворенню, при якому всі елементи крові у клітинах кісткового мозку постійно оновлюються. Золоте молоко вже довело свою ефективність у підтримці функції нервової системи, товстої кишки та кісткової тканини.

На додаток до вищевказаних ефектів, золоте молоко також розв’язує проблеми з печінкою і травленням. Воно продовжує молодість, бореться з токсинами, покращує зовнішній вигляд і еластичність шкіри.

Крок перший – паста з куркуми

Якщо ви хочете приготувати цей ефективний напій самостійно, почніть з пасти з куркуми, для якої вам знадобиться від 100 до 150 мл води й 40 г порошку куркуми.

Процедура проста. Змішайте куркуму з водою і доведіть суміш до кипіння. Готуйте, постійно помішуючи, поки маса не загусне (близько 8 хвилин). Ви можете додати трохи води, якщо буде необхідність. Отримана суміш повинна бути схожа на густий йогурт.

Ви можете приготувати цю пасту заздалегідь у більшій кількості, тому що її можна заморозити, а потім використовувати. Однак не зберігайте її понад 40 діб, тому що після закінчення цього часу вона втрачає свої унікальні властивості.

Крок другий – молоко

Що стосується молока, вам знадобиться

  • 40 мл мигдальної олії (приблизно 2 столові ложки)
  • 250 мл молока
  • трохи меду

Влийте мигдальну олію у кипляче молоко. Дайте йому трохи охолонути. А потім додайте 1 столову ложку пасти з куркуми і трохи меду до смаку.

Як використовувати золоте молоко

Рекомендується пити цей напій два рази на день. Вранці – після пробудження (до їди), а потім перед сном (через 3 години після вечері). Курс лікування не повинен тривати понад 40 днів і може бути повторений ще раз протягом року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *