Симптоми інсульту, про які жінки повинні бути найбільш обізнані і не ігнорувати їх!

Інсульт є порушенням кровообігу в головному мозку, який викликає клітини в ураженій області, щоб отримати недостатню кількість кисню, викликаючи загибель клітин. Це може привести до наслідків, таким як параліч або мовні проблеми. Щороку, приблизно 800 000 американців отримують інсульт. Три чверті з них старше 65 років. Але це може статися і з більш молодими людьми. Жінки страждають від інсультів частіше, ніж чоловіки, і результати часто зі смертельними наслідками. Тому особливо важливо раннє виявлення.

Симптоми інсульту:

Є кілька попереджувальних ознак інсульту. Симптоми можуть бути різними для жінок і чоловіків. З одного боку, є класичні ознаки інсульту, які однакові для обох статей. До них відносяться запаморочення, помутніння зору, мови і проблеми з пам’яттю, а також оніміння і параліч на одній стороні тіла.

З іншого боку, існують також специфічні симптоми, які частіше зустрічаються у жінок, але не завжди визнаються як ознаки інсульту.

Це:

  • Гикавка
  • Непритомність або нездужання
  • біль
  • Неправильне дихання
  • Галюцинації
  • Нудота
  • Напади зміни особистості

Звичайно, звичайні фактори ризику інсульту, наприклад, ожиріння або куріння, можуть бути як у жінок, так і у чоловіків. Жінки, які використовують гормональні контрацептиви, в останньому триместрі вагітності, або які тільки що народили – мають більш високий ризик розвитку інсульту.

Якщо ви помітили симптоми інсульту у себе або іншої людини, ви повинні негайно викликати екстрену службу або відвідати лікарню. У разі надзвичайної ситуації, на рахунку кожна хвилина. Краще мати помилкову тривогу, ніж відреагувати занадто пізно!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *