5 натуральних способів щоб очистити легені – продукти, які є в кожному будинку

Наша дихальна система працює без перерв і відпочинку, поставляючи кисень до всіх органів й частин тіла. І легені – це той орган, який найбільш піддається агресивному впливу навколишнього середовища. Пил, цвіль, грибки, шкідливі звички, віруси – це проблеми, з якими наші легені стикаються щодня.

І тому, піклування про свої органи дихання – це здорова практика, яка допомагає зберегти здоров’я. Існують прості способи очищення легенів. І якщо використовувати їх регулярно, то можна уникнути багатьох неприємностей.

Речовини, необхідні легеням і продукти, в яких вони містяться

Каротин

Це речовина, яка при перетравленні перетворюються на вітамін А. Який знижує ризик розвитку астми. Продукти, багаті каротином, зазвичай червоного або оранжевого кольору, наприклад: морква або червоний перець.

Фолієва кислота

Фолієва кислота ефективна навіть в боротьбі з раком легенів. Вона міститься у спаржі, буряках і шпинаті. Особливо вона необхідна тим, хто палить зараз або робив це в минулому.

Вітамін С

Він допомагає легеням працювати більш ефективно. Цитрусові, дині, болгарський перець – продуктів з високим вмістом цього вітаміну дуже багато.

Омега-3 жирні кислоти

Жирні кислоти омега-3 корисні для нашого загального стану. Але особливо вони корисні для дихальної системи. Вживання Омега -3 може запобігти хронічним респіраторним захворюванням. Обирайте такі продукти, як волоські горіхи, лосось або насіння льону.

Часник

Відомо, що часник бореться із запаленнями й пов’язаними з ними захворюваннями. У ньому також є антиоксиданти, які допомагають захистити легені.

Збільште споживання цих продуктів або додайте їх у свій раціон, щоб поліпшити здоров’я легенів. Таким чином, ви допоможете організму стати сильніше і здоровіше.

Ця стаття несе інформаційний характер, будь-які поради, в першу чергу, обговорюйте зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *