Цей засіб знищить будь-який грибок ніг і рук. Надзвичайно ефективно!

Грибок нігтів на ногах – це захворювання, на яке страждають і чоловіки, і жінки, причому зустрічається воно у людей будь-якого віку.

Одна моя добра знайома недавно приїхала з відпочинку, де вона стала жертвою цього, на перший погляд, безневинного захворювання. Спочатку вона не надавала цьому великого значення, поки грибок не став прогресувати.

Перші спроби лікування мазями не увінчалися успіхом, і вона вже почала бити на сполох і впадати у відчай. Але допомога прийшла несподівано. Приїхавши відвідати улюблену бабусю в селі, вона дізналася прекрасний спосіб, який допоміг їй усунути це неприємне явище.

Метод досить простий і доступний кожному, при цьому результати його дійсно радують.

Лікування грибка нігтів оцтом відомо так само давно, як і саме грибкове захворювання нігтів. І хоча сьогодні існує маса сучасних лікарських засобів для боротьби з цією недугою, застосування цього методу як і раніше актуально.

Оцет блокує життєдіяльність грибкових спор і повністю вбиває хвороботворні мікроорганізми. Застосовувати цей засіб потрібно 2 рази на день.

Склад

  • 1 стакан яблучного оцту
  • 5 ст. л. харчової соди
  • 3 л гарячої води (50 – 60 градусів)

Процес

1. Для приготування ванни, в тазик з гарячою водою додати склянку яблучного оцту.

2. Занурити ноги в тазик на 15-20 хвилин.

3. Після застосування ванночки, вимити ноги чистою водою.

4. Через годину повторити цю процедуру, але з додаванням в розчин соди. Для досягнення результату рекомендується застосовувати ці ванночки 2 рази на день. Суть методу в тому, що грибок гине в кислому середовищі, а сода перешкоджає його подальшому поширенню.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *