Як розігнати застарілі солі на шиї: харчування, масаж, вправи, лікарські методи

Відкладення солей на шиї – дуже підступна штука. Самі по собі солі не доставляють нам ніякого дискомфорту, крім хрускоту в шиї, але вони можуть спричинити дуже неприємні ускладнення. Один із таких наслідків — остеохондроз, а це вже болячка неприємна, сам розумієш. Щоб не призвести до цього, потрібно діяти відразу ж і позбавлятися непотрібних накопичень.

Відкладення солей на шиї

Існує думка, що головна причина накопичення солей – це надмірне вживання солі. Проте вчені вже давно спростували цей факт. Але в чому тоді справжня причина? Насправді факторів може бути дуже багато і ніколи не можна з упевненістю сказати, який із них відіграв визначальну роль.

Деякі лікарі стверджують, що скупчення провокує надмірне вживання продуктів білок. Але все ж таки більшість вважає, що вся справа в неправильному харчуванні і малорухливому способі життя. І ми схильні в це вірити. Доведено, що скупчення солей на шиї найчастіше турбує людей, які багато часу проводять з опущеною головою. Особливо ті, хто багато працює за комп’ютером.

Через тривале перебування в одній і тій же позі м’язи перевтомлюються, а в результаті зовсім втрачають тонус. Це не причина, звичайно ж, але ризик накопичення солей підвищує в рази. Через сольові відкладення шийні хребці зазнають дегенеративних змін і стискають нерви, що проходять у шийному відділі. Це призводить до грижі нервових закінчень, запалення, набряків та сильного болю. А ще одна із причин остеохондрозу.

Перш ніж ми розповімо, як лікувати цю неприємну болячку, ми хочемо розповісти, як їй запобігти. Головна проблема полягає у харчуванні, а отже, потрібно трохи його відкоригувати. Важливо контролювати кількість білка і створити умови для кращого перетравлення їжі.

З раціону краще виключити рибу та м’ясо жирних сортів, а також потрухи тварин Бажано відмовитися від прянощів та соусів, а також від листкового тіста, маринадів, солінь та гострих страв. Потрібно додати до раціону більше свіжих овочів, дуже корисним буде гарбузовий сік.

Ну що ж, з раціоном розібралися, тепер саме час дізнатися, як же впоратися з відкладенням солей, коли воно з’явилося. Можна вдатися до традиційних засобів.

Масаж

Є спеціальний масаж, який розбиває сольові відкладення. Він добре діє на застій у тканинах та покращує кровообіг. Якщо знайти хорошого професіонала, це може бути дуже ефективно. Однак потрібно приготуватися до того, що це триватиме тривалий час, а ще дорого обійдеться.

Спеціальні вправи

Є цілі комплекси вправ, які допомагають позбутися сольових відкладень і навіть запобігти їм. Нижче буде відео, в якому Олександр Дроженніков покаже комплекс із 7 таких вправ.

Електроферез

Прекрасна процедура, яка робить солі м’якшими та полегшує їх виведення з організму.

Лікарські методи

Найчастіше призначається курс ін’єкцій, які полегшують симптоми. Наприклад, міорелаксанти або опіати. Ось тільки це не вирішує проблеми, а лише допомагає зменшити дискомфорт.

Всі ці методи ефективні та застосовувати їх краще в комплексі. А ще краще додати до цього комплексу засіб, рецептом якого ми з тобою поділимося нижче. Цей компрес дуже ефективний проти солей на шиї.

Щоб його приготувати, тобі знадобиться картопля, мед та ялицеве ​​масло. Натрій картоплю на дрібній тертці і змішай з медом у пропорції один до одного. Потім наклади його на область шиї та плечей, зверху укутай чимось теплим і залиш на дві години. Добре було б цей час розслабитися і полежати Після зніми компрес і змасти хворе місце ялицевим маслом.

Повторювати процедуру потрібно щовечора курсом 7–10 днів. Ти незабаром побачиш результат: дискомфорт у шиї пройде і полегшає рухатися. Пропонуємо тобі додати до курсу компресів ще й виконання комплексу вправ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *