Ванни з харчовою содою – як їх робити, від чого вони запобігають і що лікують

Бікарбонат натрію, чудовий, нетоксичний природний інгредієнт, легко знайти в торгівлі, і, до того ж, він дуже дешевий.

За допомогою бікарбонату натрію ми можемо лікувати та вилікувати багато недуг та недуг. При зовнішньому застосуванні харчова сода може бути чудовим засобом від порізів, втоми, набряків ніг тощо.

БІКАРБОНАТНІ ВАННИ ПРОТИ КОЛОТИХ РАН

Якщо ви тільки що вийшли з тренажерного залу або спортивного майданчика і відчуваєте біль практично у всьому тілі, ідеальною буде тепла ванна з додаванням гідрокарбонату натрію. Пекучий біль – це біль у м’язах, що виникає внаслідок вірусної інфекції (грип, гепатит) або є наслідком фізичного зусилля.

У більшості випадків вони з’являються через 12-48 годин після навантаження і зникають самостійно через кілька днів. Після гідрокарбонатної ванни такі болі залишаться неприємним спогадом. Наповніть ванну теплою водою і додайте 6 столових ложок бікарбонату натрію. Добре перемішайте і посидьте у воді 15 хвилин, насолоджуючись її розслаблюючим і освіжаючим ефектом.

БІКАРБОНАТНА ВАННА ПРОТИ НЕРВОЗНОСТІ ТА ВТОМИ

Бікарбонат натрію дуже добре працює як розслаблююча сіль для ванн, сприяючи розслабленню. Бікарбонатні ванни легко робити, вони мають переваги, які зменшують втому, розслабляють і заспокоюють всі напруги тіла. Ось рецепт ванни з дуже розслаблюючими та регенеруючими властивостями:

Розведіть приблизно 7 столових ложок бікарбонату в гарячій або теплій воді для ванни – вода не повинна бути холодною. Побудьте у воді максимум 15-20 хвилин і розслабтеся. Ефект вас здивує. Якщо у вас проблеми з кровообігом (венозного походження), ванна не повинна тривати занадто довго.

У цьому випадку пропустіть – відразу після ванни – струмінь холодної води на ноги, доходячи до стегон – якщо можете витримати.

БІКАРБОНАТНА ВАННА ДЛЯ НАБРЯКІВ НІГ

Проти набряків ніг через поганий кровообіг або спеку використовуйте такий засіб:

У літр води кімнатної температури додайте 2 чайні ложки бікарбонату і 1 чайну ложку крупної солі. Посидьте з ногами в цьому «розчині» 15-20 хвилин. Повторіть лікування протягом 1 тижня, щоб отримати видимий ефект.

БІКАРБОНАТНІ ВАННИ ПРОТИ ЕКЗЕМИ

Бікарбонат натрію відіграє важливу роль у природному лікуванні екземи. Його заспокійлива дія бореться з сверблячкою, швидко покращуючи такі стани. Наповніть ванну гарячою водою і додайте півсклянки гідрокарбонату натрію. Добре перемішайте і потримайте у воді 20 хвилин (поки вода не буде ще теплою).

Інший засіб із бікарбонатом проти екземи: у мисці змішайте 1 чайну ложку бікарбонату з невеликою кількістю води, поки не отримаєте пастоподібний препарат, який ви нанесете на уражені ділянки; дайте йому діяти приблизно 20 хвилин. Продовжуйте лікування до помітного поліпшення.

БІКАРБОНАТНІ ВАННОЧКИ ПРОТИ ПІТЛИВОСТІ НІГ

Проти пітливості і неприємного запаху ніг помістіть 1 склянку оцту і 1 столову ложку гідрокарбонату натрію в двох літрах теплої води. Їх роблять увечері, дві ножні ванни на тиждень.

БІКАРБОНАТНІ ОПОЛІСКУВАЧІ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ КАРІЄСУ

Щоб запобігти карієсу, добре почистивши зуби, полоскайте рот (щодня) сумішшю теплої води (1 склянка) і гідрокарбонату натрію (1 чайна ложка). Виплюньте розчин, а потім прополощіть рот чистою водою.

ОПОЛІСКУВАЧ ДЛЯ СВІЖОГО ДИХАННЯ

Для свіжого подиху щодня полоскайте рот склянкою води, в якій розчиніть 1 чайну ложку бікарбонату.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *