Як вивести з організму всіх паразитів і позбутися від ряду хвороб

Цей засіб дуже потужний! Воно не тільки допомагає вивести з організму всіх паразитів, але й позбавляє ряду хвороб і сприяє схуднення!

Дивно! Спробуйте!

Ви знали, що паразити можуть мешкати у будь-якій частині тіла людини? При цьому сам «господар» може й не здогадуватися про те, що у його тілі живуть такі жахливі «гості». Паразити дуже шкідливі для людини, адже вони забирають у організму всі поживні речовини, що надходять із їжею!

В результаті діяльності паразитів ми починаємо відчувати слабкість, втому, погіршується самопочуття і починають розвиватися різні хвороби. Крім того, у людини псується шкіра, волосся, і починають погано працювати органи та системи!

Незважаючи на велике середовище проживання в організмі людини, все ж таки в більшості випадків паразити населяють кишечник. Там вони можуть споживати цукор, а також усі речовини, які також можуть перетворюватися на цукор. Крім цукру паразити активно споживають мінерали, вітаміни та білки. Одна з ознак того, що у вашому організмі з’явилися непрохані гості – потяг до солодкого! Саме солодощі сприяють накопиченню слизу в організмі та створюють сприятливе середовище для розвитку паразитів. Тому варто обмежити споживання не лише цукру, а й макаронних виробів, випічки, хліба тощо.

Як позбавити організм паразитів?

Отже, ви вирішили позбутися паразитів в організмі. Але винятку з раціону харчування вуглеводів та цукру недостатньо. Паразити дуже стійкі до «несприятливих» умов, тому можуть ще довго мешкати у вашому кишечнику. Давайте дізнаємось рецепт потужного засобу, який допоможе вам вивести з вашого організму будь-які види паразитів!

Рецепт:

Знадобиться:

лляне насіння – приблизно 2 столові ложки (20 г);
гвоздика – приблизно чайна ложка (2 г).
Що потрібно робити?

Подрібніть гвоздику та лляне насіння в кавомолці. Ви можете зробити це за допомогою млина для перцю. Загалом у вас повинен вийти порошкоподібний склад. При цьому потрібно подрібнювати інгредієнти окремо, тому що гвоздика суха, а лляне насіння виділятиме жир. Поєднайте компоненти, і ваш ефективний засіб готовий.

Вживати отриманий засіб необхідно 3 дні поспіль щоранку, щодня роблячи свіжий порошок. Можна додати склад у тепле рослинне молоко, смузі, йогурт чи кефір. Або можна з’їдати засіб, запиваючи його склянкою теплої очищеної води. Через 3 дні прийому слід зробити перерву на 3 дні, після чого повторити лікування. Загальний курс вживання суміші – 1 місяць. Через місяць ваш кишківник буде повністю звільнений від будь-яких видів паразитів. Щоб підтримувати добрий стан організму, достатньо проводити таке очищення 2-3 рази на рік!

У чому сила засобу?

У гвоздиці містяться речовини, які негативно впливають не лише на самих паразитів, а й знищують їх яйця.

Лляне насіння насичене волокнами. Вони поглинають рідину і заповнюють об’єм кишечника, в результаті поступово паразити залишають місце проживання.

Вживаючи цей засіб на регулярній основі, ви зможете позбавитися будь-яких видів паразитів людини, знизите кількість токсинів, що знаходяться в організмі, утихомиріть свій апетит і потяг до борошняного і солодкого. Крім того, ви помітите, що ваша вага знизилася, а самопочуття стало чудовим!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *