Науково перевірені природні засоби від болю в суглобах і остеоартриту коліна

Остеоартрит – це захворювання, яке призводить до деградації хряща, який покриває кінці кісток у суглобах. Дуже поширений з віком, зазвичай вражає людей старше 40 років і стає широко поширеним після 65 років. Воно залишається болючим і може вражати різні частини тіла, включаючи хребет, коліно, пальці рук, ніг або щиколотки. Його лікування найчастіше базується на звичайних медикаментозних методах лікування, але вони можуть спричинити побічні ефекти, особливо в довгостроковій перспективі. Крім того, природні засоби можуть бути ефективними для безпечного лікування цього болю при остеоартриті.

Остеоартрит, який вражає 10 мільйонів французів, є дуже поширеним захворюванням, яке викликає руйнування суглобового хряща з проліферацією кістки під ним. Це може призвести до значної інвалідності та обмеження рухливості.

Різні ураження остеоартрозу

Розрізняють три типи уражень :

  • Суглобовий хрящ, який дробиться і видовбується, утворюючи отвори в хрящі, внаслідок чого залишається оголена кістка
  • Сама кістка, яка подекуди декальцинується, також називається остеопорозом
  • Це утворення остеофітів на краях суглоба, а саме аномальне зростання кісток

Ці ураження зазвичай пов’язані із запаленням суглоба. Причинами цього руйнування хряща можуть бути механічні явища або навіть біохімічні зміни в структурі хряща. Таким чином, вік, вага, менопауза, генетика, травма або захворювання кісток є факторами ризику розвитку остеоартриту.

Потім з’являється біль і функціональний дискомфорт, що змушує хворого звернутися до фахівця. Деякі природні засоби, хоча і не призначені для заміни медикаментозного лікування, можуть забезпечити значне полегшення. Тому, перш ніж вводити їх у свій раціон, буде доцільно обговорити їх з лікарем.

3 бабусині засоби

імбир

Імбир – це корінь , відомий тисячоліттями своїми лікувальними властивостями. Завдяки багаторазовому застосуванню він може полегшити різні захворювання, такі як нудота, застуда, головний або ревматичний біль. Його антиоксиданти, включаючи гінгерол, діють як протизапальні засоби. Дійсно, дослідження RMG Biosciences підкреслило здатність імбиру зменшувати хронічне запалення завдяки його складовим. Таким чином, гінгероли, шогаоли та парадоли, що входять до його складу, викликають полегшення болю при артриті у людей.

Щоб отримати користь, змішайте столову ложку тертого свіжого імбиру, дві чайні ложки меду і щіпку кориці з двома склянками води. Доведіть все до кипіння, потім дайте охолонути, перш ніж вживати цей засіб двічі на день.

куркума

Куркума містить куркумін, активну сполуку, яка забезпечує організм антиоксидантною та протизапальною силою та дає йому перевагу, оскільки сприяє профілактиці артриту, як рекомендовано в цьому дослідженні . Як і імбир, куркумін вважається плейотропною молекулою, яка бере участь у лікуванні кількох запальних захворювань. Крім того, згідно з дослідженням , опублікованим у Springer Plus, він, здається, має великий потенціал для ефективного лікування болю, пов’язаного з остеоартритом.

Для цього приготування змішайте 1 чайну ложку порошку куркуми зі склянкою молока, потім додайте щіпку чорного перцю, щоб активізувати переваги вашої спеції. Нагрівайте приблизно 5 хвилин на повільному вогні, потім дайте охолонути. Цю суміш слід вживати двічі на день.

Насіння кунжуту

Навіть якщо досі не було жодного дослідження, яке б дозволило оцінити вплив кунжутного насіння на людей, які страждають на остеоартрит, аналіз все ж зміг показати, що воно позитивно впливає на поліпшення ознак і симптомів пацієнтів. з остеоартритом колінного суглоба, тому може бути додатковим засобом для полегшення цього стану.

Щоб скористатися його перевагами, замочіть 1 чайну ложку насіння чорного кунжуту в 100 мл води на ніч. Цей засіб буде спожито після пробудження.

На додаток до природних засобів, призначених для полегшення болю в суглобах, необхідно пов’язати певні зміни у своєму способі життя, які, ймовірно, приведуть до більшого покращення здоров’я.

Зміна способу життя

Для подальшого полегшення болю при остеоартриті необхідна зміна способу життя, яка може виявитися неоціненною. Для цього просто залишайтеся активними, виконуючи регулярні фізичні вправи, які, всупереч тому, що можна подумати, зменшать біль у суглобах. Здорове харчування залишається другою альтернативою для схуднення та введення продуктів, корисних для остеоартриту, таких як брокколі, цитрусові, риба, багата омега-3, часник або зелений чай. Зрештою, важливо підтримувати здорову вагу, щоб зменшити навантаження на суглоби та значно зменшити біль у суглобах, особливо в колінах і стегнах.

Попередження

Бажано уникати куркуми та імбиру, якщо ви приймаєте засоби для розрідження крові або проходите операцію.

Кунжут протипоказаний людям з алергією на горіхи і горіхи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *