Лікар, який вилікував понад 31 тисячу пацієнтів, просто розмовляючи з ними: «Якщо зрозуміти причину хвороби, організм зцілюється сам»

Німецький лікар Райке ХАМЕР (на фото) успішно вилікував понад 31 000 пацієнтів, просто розмовляючи з ними. Він не зробив нічого магічного, окрім того, щоб логічно й раціонально пояснити їм про тісний зв’язок між психічним станом і хворобою. Він стверджує, що кожна людина захворіла через деструктивну психічну програму, яка народилася від емоційного ШОКУ. Він назвав цей шок на честь свого сина: Синдром Дірка Гамера або DHS (синдром Дірка Хамера).

У 70-ті роки доктор Хамер був дослідником і керівником онкологічної клініки в Мюнхені, де він лікував рак, використовуючи, як і інші лікарі, класичні методи лікування раку, які виявилися більш-менш ефективними.

Але хід життя доктора Гамера радикально зміниться в грудні 1978 року, коли він отримав жахливу звістку про те, що його син ДІРК, якому було лише 19 років, був смертельно поранений. Більш того, через кілька місяців після події померла його дружина. Ці потрясіння завдали йому глибокого болю, і ніби цього було недостатньо, через кілька місяців у нього розвинувся РАК ЯЄЧКА.

Приїхав лікар, який лікував онкохворих, і в той же час він сам мав лікувати рак. Він був наляканий високим відсотком невдач класичних методів лікування, яких він мав би дотримуватися, але він більше не довіряв їм. Незважаючи на те, що це здається страхітливим, ця історія мала допомогти доктору Гамеру здійснити революцію в медичному світі.

Оскільки він ніколи серйозно не хворів, він одразу запідозрив, що розвиток у нього раку може бути безпосередньо пов’язаний із трагічною втратою сина.

Смерть Дірка та його власний досвід боротьби з раком спонукали доктора Гамера дослідити історії своїх хворих на рак. Невдовзі він дізнався, що всі вони, як і він, пережили надзвичайно стресовий досвід, перш ніж хвороба почала розвиватися. Спостереження за зв’язком розуму й тіла не було дивним. Численні дослідження вже показали, що як раку, так і іншим захворюванням дуже часто передує травматична подія.

Існує ЗВ’ЯЗОК між різними ділянками мозку та певними органами

Але доктор Хамер пішов у своїх дослідженнях ще далі. Переслідуючи гіпотезу про те, що всі події в організмі контролюються мозком, він проаналізував КТ своїх пацієнтів і порівняв їх з історією їх хвороби.

Доктор Хамер виявив, що будь-яка хвороба, а не тільки рак. Він контролюється ділянкою мозку, яка відповідає конкретно йому та пов’язана, зокрема, з точно ідентифікованою травматичною подією.

Зокрема, він помітив появу більш аномальних вібрацій, видимих ​​у вигляді концентричних кіл на томографії, в різних областях мозку. Більш цікаво те, що люди з таким же типом раку мали вищі вібрації в ТОЧНО одних і тих самих областях мозку.

Іншими словами, кожен тип раку мав відповідну ділянку в мозку, яка перестала працювати належним чином.

Цим відкриттям він заклав основи того, що називається НОВОЮ МЕДИЦИНОЮ (через що інші лікарі його знехтують, після чого його право на практику буде відкликано, оскільки він руйнує бізнес великих фармацевтичних компаній, які, щоб вижити , повинен щорічно продавати цитостатики, вакцини, ліки від залежності тощо).

Коли доктора Хамера заарештували в 1997 році за те, що він давав медичні поради трьом людям без медичної ліцензії, поліція вилучила записи його пацієнтів і проаналізувала їх. Прокурор повинен був визнати під час судового розгляду, що через 5 років 6000 із 6500 хворих на рак доктора Гамера були ще живі. У випадку звичайних методів лікування ця цифра зворотна.

Нова медицина починається із «залізного правила боротьби з раком»

Залізне правило раку:

Будь-який рак чи інше серйозне захворювання має своєю причиною КОНФЛІКТ, який породжує ЕМОЦІЙНИЙ ШОК: називається DHS (синдром Дірка Хамера – так названий на честь його сина), від якого людину нудить спочатку на психічному рівні, коли з’являються розлади в мозку, і нарешті хвороба поширюється на орган. До цього правила додаються ще два важливі висновки:

a. Тип конфлікту, який має загальний ЕМОЦІЙНИЙ ШОК (DHS), визначає ОБЛАСТЬ, де виникають аномальні вібрації в мозку. Ділянка мозку, де з’являються концентричні кільця, визначає орган, де з’явиться хвороба.

б) Чим довше триває конфлікт, тим гірше захворює орган, відповідний цьому типу конфлікту.

Ці висновки були зроблені в результаті практичних експериментів, проведених доктором Хамером на людях і тваринах. Він вперше продемонстрував, що тварини, як і люди, схильні до хвороб після конфлікту, який викликає емоційний шок.

Походження хвороб знаходиться в головному мозку

Доктор Хамер визначив, що «кожна хвороба спричинена емоційним потрясінням (званим DHS), яке застає людину зненацька».

Психологічно кажучи, DHS є дуже особистим інцидентом, обумовленим і визначеним нашим минулим досвідом, вразливістю, особистим сприйняттям, особистими цінностями та переконаннями. Однак DHS — це не лише емоційний конфлікт, а й біологічний, який слід розуміти в контексті нашої особистої еволюції.

Тварини відчувають ці біологічні потрясіння після раптової втрати гнізда або території, втрати дитинчат, розлучення з партнером або групою, несподіваної загрози, періоду позбавлення їжі або загрози смерті.

Чоловік, наприклад, може пережити конфліктний шок «втрати території», коли він несподівано втрачає будинок або роботу; для жінки конфліктний шок «вдома» може бути хвилюванням за благополуччя одного з членів сім’ї; конфліктний шок типу «залишеності» може бути спровокований несподіваним розлученням або терміновою госпіталізацією; діти часто переживають конфліктний шок «розлуки», коли мати вирішує повернутися на роботу або коли батьки розлучаються.

Проаналізувавши тисячі сканувань комп’ютерної томографії (КТ) у зв’язку з історією пацієнта, д-р Хамер виявив, що коли виникає DHS, шок впливає на певну, заздалегідь визначену область мозку, викликаючи ураження, яке видно на КТ. у вигляді чіткого набору концентричних кілець (у 1989 році Siemens, німецький виробник томографів, підтвердив, що ці кільця не походять від несправності обладнання).

Після удару клітини мозку передають шок від удару до відповідного органу, який, у свою чергу, реагує певною зміною, яку можна передбачити. Причина, чому різні конфлікти нерозривно пов’язані з певними ділянками мозку, полягає в тому, що протягом нашої еволюції кожна частина мозку була запрограмована миттєво реагувати на можливі конфлікти чи загрози.

У той час як «старий мозок» (мозочок, мигдалеподібне тіло) запрограмований основними інструкціями, пов’язаними з виживанням, що відповідають диханню, харчуванню чи розмноженню, «новий мозок» (головний мозок) закодовано з набагато більш досконалими темами, такими як територіальна, окрема, ідентичність. конфлікти та конфлікти, пов’язані з самооцінкою, впевненістю та самоповагою.

Медичні дослідження доктора Хамера тісно пов’язані з ембріологією, тому що незалежно від того, як організм реагує на конфлікт, розвитком пухлини, пошкодженням тканини чи порушенням функціонування, усе це визначається ембріональним шаром зародка, з якого виникли обидва орган і відповідна тканина мозку походять.

GNM «Онтогенетична система пухлин» ілюструє, що органи, контрольовані «старим мозком», які походять від ентодерми або мезодерми старого мозку, такі як легені, печінка, товста кишка, передміхурова залоза, матка, шкіра в її глибині, плевра, очеревина, перикард, молочні залози тощо завжди викликають проліферацію клітин, як тільки в мозку виникає відповідний конфлікт.

Пухлини цих органів розвиваються виключно під час активної фази конфлікту (початкової за DHS).

ПРИКЛАД

Рак легенів

Візьмемо приклад раку легенів: біологічний конфлікт, пов’язаний з раком легенів, є шоком типу «страху смерті», тому що з біологічної точки зору паніка смерті еквівалентна неможливості дихати. При шоці через страх смерті альвеолярні легеневі клітини, що регулюють дихання, миттєво починають розмножуватися, утворюючи пухлину легені.

Всупереч загальноприйнятій думці, це розмноження легеневих клітин не є безглуздим процесом, а служить дуже чітко визначеній біологічній меті, а саме збільшенню ємності легень, таким чином оптимізуючи шанси організму на виживання.

Комп’ютерна томографія доктора Хамера показує, що кожна людина з раком легенів має чіткий концентричний кільцевий візерунок у відповідній області мозку, і що кожен пацієнт пережив абсолютно несподіваний емоційний конфліктний шок типу «страху смерті». початок раку. У більшості випадків страх смерті був викликаний шоком від діагнозу рак, який відчувався як смертний вирок.

Рак молочної залози

Рак молочної залози, згідно з дослідженнями доктора Хамера, є результатом хвилювань, викликаних конфліктом «мати-дитина» або «проблемами партнера». Такі типи конфліктів завжди впливають на старий мозок, у зоні, яка контролює залози, що виробляють молоко. Жінка може страждати від конфлікту матері і дитини, так як вона сильно переживає, коли її дитина раптово травмується або серйозно захворює. Під час фази стресу, поки конфлікт активний, клітини молочної залози продовжують розмножуватися, утворюючи пухлину.

Біологічною метою клітинної проліферації є збільшення лактаційної здатності хворої дитини, що прискорює процес одужання. Кожна жінка та кожна самка тваринного світу народжується з цією біологічною програмою відповіді на ріст і розвиток.

Численні дослідження доктора Хамера показують, що у жінок, навіть коли вони не годують грудьми, розвиваються пухлини молочних залоз через нав’язливі хвилювання за благополуччя близьких (проблемна дитина, хворий батько або догляд за дитиною). друг з проблемами) .

Те, що було сказано про рак легенів або молочної залози, справедливо для будь-якого іншого типу раку, який походить із «старого мозку». Кожен тип раку викликається специфічним ударним конфліктом, який активує «точну біологічну програму» (п’ятий біологічний ЗАКОН), яка дозволяє організму подолати звички повсякденного функціонування та фізично протистояти надзвичайної ситуації. Для кожного типу конфлікту існує певна область мозку, звідки координується ця екстрена програма.

Що відбувається з органами, якими керує новий мозок

У той час як органи, контрольовані старим мозком, розвивають пухлини під час активної фази конфлікту-шоку, ситуація протилежна у випадку органів, контрольованих новим мозком. Усі органи та тканини, які відповідають новому мозку та координуються ним (яєчники, яєчка, кістки, коронарні судини, молочні протоки тощо), походять з ектодерми або мезодерми нового мозку. У момент конфлікту-шоку тканини органів, що відповідають цій ділянці мозку, відповідають дегенерацією клітин.

Наприклад, некроз яєчників або яєчок, остеопороз, рак кісток або виразка шлунка – це ситуації, які виникають лише тоді, коли людина перебуває в стані емоційного стресу, пов’язаного з відповідними шоковими конфліктами. Як і очікувалося, руйнування відповідних тканин мають точне біологічне значення.

Візьмемо для прикладу тканини молочних проток. Вони розвиваються набагато пізніше, ніж молочна залоза, ця тканина контролюється більш молодою областю мозку, корою головного мозку. Біологічний конфлікт, який відповідає тканині молочних проток, — це конфлікт розлуки, який є наслідком такого досвіду, як мою дитину (чи мого партнера) відібрали від моїх грудей. Самка у тваринному світі страждає від такого конфлікту, коли її дитинча втрачається або гине. Як природний рефлекс цього конфлікту-шоку, тканина молочних проток починає виразкуватися. Мета цієї реакції полягає в тому, щоб збільшити діаметр молочних проток, щоб невикористане молоко легше витікало і не накопичувалося в грудях. Мозок кожної жінки запрограмований на таку біологічну реакцію. Оскільки жіночі груди біологічно асоціюються з доглядом і харчуванням, жінки відчувають конфліктний шок, викликаний раптовою розлукою з коханою людиною. Під час активної фази конфлікту-шоку симптомів практично немає, за винятком періодичного легкого поколювання в грудях.

Фаза хвороби (конфлікт) і фаза зцілення (після конфлікту)

Доктор Хамер також виявив, що кожен конфлікт і кожна хвороба також мають дозвіл, а розгортання будь-якої хвороби відбувається у дві фази. (Другий біологічний закон).

Під час першої фази активного конфлікту (тобто поки він існує) весь організм орієнтований на подолання конфлікту. У той час як на фізичному рівні відбуваються специфічні клітинні порушення, психіка та автономна вегетативна нервова система також стикаються з несподіваними ситуаціями.

Переключившись у фазу стресу (симпатикотонія), розум стає повністю зайнятим змістом конфлікту. Специфічними симптомами є порушення сну і відсутність апетиту. Біологічно кажучи, це життєво важливо, оскільки зосередження уваги на конфлікті та понаднормова робота є умовами вирішення конфлікту.

Активну фазу конфлікту ще називають «холодною фазою». Оскільки під час стресу кровоносні судини звужуються, специфічними симптомами конфліктної активності є похолодання кінцівок (особливо рук), тремор і холодний піт. Інтенсивність симптомів, природно, залежить від інтенсивності та впливу конфліктного шоку. Якщо людина перебуває в такому стані занадто довго, наслідки можуть бути фатальними.

Доктор Хамер безсумнівно довів, що організм ніколи не може померти від раку сам по собі. Людина може померти внаслідок механічних ускладнень, спричинених пухлинами, наприклад, блокування життєво важливого органу, такого як товста кишка чи жовчний міхур, але ні в якому разі самі ракові клітини не можуть спричинити смерть. У німецькій новій медицині відмінність між злоякісним і доброякісним раком не має значення. Термін «злоякісний» — це штучна конструкція (подібно до пухлинних маркерів), яка просто вказує на клітинну репродуктивну активність, яка перевищила певну абсолютно довільну межу.

Якщо людина помирає під час початкової активної фази конфлікту, це зазвичай відбувається через втрату енергії, надмірне виснаження, відсутність сну, розумове та емоційне виснаження.

Здебільшого йдеться про руйнівний емоційний вплив діагнозу чи негативного прогнозу на зразок «Тобі залишилося жити лише шість місяців!», впливу, який кидає хворих на рак та їхніх близьких у стан відчаю. Маючи невелику надію або взагалі не маючи надії, вони позбавляються життєвої сили, витрачають свою енергію і врешті-решт помирають у болісному процесі для хворих на рак, який звичайне лікування раку лише прискорює.

Якщо пацієнт не проходив традиційне лікування раку (особливо хіміотерапія або променева терапія), GNM має від 95 до 98% успіху. Парадоксально, що цю статистику видатних успіхів доктора Гамера надала сама влада.

Коли доктора Хамера заарештували в 1997 році за те, що він надавав неліцензійні медичні поради трьом людям, поліція вилучила записи його пацієнтів і переглянула їх. Під час судового розгляду прокурор був змушений визнати, що через 5 років 6000 із 6500 хворих на рак у термінальній стадії все ще живі. У випадку звичайних методів лікування ця цифра зворотна.

За словами епідеміолога та біостатистика д-ра Ульріха Абеля (Німеччина), успіх більшості хіміотерапій жалюгідний…немає жодних наукових доказів щодо їх здатності помітно подовжувати життя пацієнтів, які страждають на найпоширеніші форми органічного раку. .Хіміотерапія злоякісних пухлин раку, надто прогресивних для хірургії, які становлять 80% усіх видів раку, представляють собою «наукову пустку» («наукова пустка» – Lancet 1991).

Організм самолікується

Вирішення конфлікту, породженого початковими сигналами, являє собою початок другої фази біологічної програми. Наші емоції та тіло негайно перемикаються в режим відновлення, програмі зцілення безпосередньо допомагає вегетативна нервова система. Під час фази загоєння апетит повертається, але ми сильно втомлюємося (може навіть не мати сили встати з ліжка). Відпочинок і забезпечення організму всіма необхідними поживними речовинами є важливими протягом періоду загоєння. Друга фаза називається фазою тепла, і в цей період кровоносні судини розширюються, зігріваючи кінцівки та шкіру.

З розв’язанням конфлікту відбувається зміна на рівні органів, негайно припиняється проліферація клітин (старий мозок – контроль росту пухлини) і руйнування клітин (новий мозок – контроль деградації тканин) і запускається специфічний процес відновлення.

Ділянка, яка під час активної фази конфлікту була некротизована або виразкована, тепер регенерується та поповнюється новими клітинами. Цей процес зазвичай супроводжується потенційно болісним запаленням, викликаним набряком, який захищає тканину під час загоєння.

Інші характерні для регенерації симптоми: гіперчутливість, свербіж, спазми (якщо задіяні м’язові тканини) і запалення. Прикладами захворювань, які виникають лише в процесі загоєння, є: різні проблеми зі шкірою, геморой, ларингіт, бронхіт, артрит, атеросклероз, дисфункція нирок і сечового міхура, деякі захворювання печінки та інфекції.

Ґрунтуючись на спостереженні за розмноженням клітин (мітозом) і стандартному розрізненні між доброякісною та злоякісною пухлиною, традиційна медицина інтерпретує природний клітинний процес загоєння тканини як злоякісну пухлину.

У ГНМ ми також розрізняємо два типи пухлин. Але пухлини не діляться на хороші чи погані, а скоріше класифікуються за типом тканини та ділянки мозку, звідки вони походять, і де вони контролюються. Розрізняють пухлини, що розвиваються виключно в активній фазі конфліктно-шокового стану (пухлини легенів, товстої кишки, печінки, матки, передміхурової залози тощо), і такі, що виникають у процесі природного загоєння.

У тому, як старий мозок контролює рак, ріст пухлини не є ні випадковим, ні безглуздим, оскільки проліферація клітин припиняється, як тільки тканина відновлюється. Рак яєчок, рак яєчників, лімфома, неходжкінська лімфома, різні типи сарком, рак бронхів і гортані, а також рак шийки матки є лікувальними за своєю природою та винятковими явищами фази загоєння. За умови, що процес загоєння не переривається ліками або поверненням шокового конфлікту, ці пухлини з часом зникають, доки не закінчиться процес загоєння.

Принципи ЗЦІЛЕННЯ

A. Перш за все: пацієнт стає «абсолютним господарем» лікування. Він на 100% відповідає за свій стан і не покладає надії ні на кого, крім себе.

Б. Потім пацієнт працюватиме над розумінням ПРИЧИНИ, що спричинила конфлікт, і імпліцитно захворювання.

C. Зрештою, він буде конструктивно співпрацювати з лікарем, щоб створити ефективний план розв’язання конфлікту як ПОЗУМОВОГО, так і ПРАКТИЧНО.

* Абсолютно необхідно, щоб пацієнт якомога краще розумів, ЩО насправді з ним відбувається, щоб мати можливість мати конструктивну та мотивовану позицію в процесах самовідновлення.

* Доктор Хамер наголошує на ЕМПІРИЧНОМУ (практичному) вирішенні будь-якого емоційного конфлікту, але психотерапія, гіпноз і регресивна терапія тощо також можуть бути корисними.

* Страх раку/смерті може породити ще один конфлікт на додаток до існуючого. Вам потрібно повністю позбутися таких думок, щоб фаза загоєння пройшла гладко.

* Здорова людина, яка добре харчується, відпочила, розслаблена, має щоденну фізичну активність і має позитивні переконання, набагато легше зіткнеться з будь-якими конфліктами, а також набагато рідше стикатиметься з ними.

* Люди з хорошим матеріальним становищем мають набагато менший ризик захворіти на відміну від бідних (у яких немає грошей на вирішення певних конфліктів)

* У вагітних жінок будь-яка форма раку або тип раку буде вилікувана/усунена природним шляхом, починаючи з 3-го місяця вагітності, тому що вагітність має абсолютний пріоритет, каже доктор Хамер.

Йому поставили ультиматум відмовитися від своїх наукових відкриттів

Результатом дослідження доктора Райка ХАМЕР є наукова діаграма, яка ілюструє біологічний зв’язок між психікою та мозком, а також кореляцію з органами та тканинами всього людського тіла (англійська версія «Наукової діаграми GNM» міститься в роботи). Доктор Хамер назвав свої відкриття «5 біологічних законів нової медицини» через те, що ці біологічні закони, дійсні для будь-якого пацієнта, пропонують абсолютно новий погляд на розуміння причини, розвитку та природного процесу одужання хвороби. .

У 1981 році доктор Хамер представив результати своїх досліджень на медичному факультеті Тюбінгенського університету у формі докторської дисертації. Однак донині Університет відмовлявся перевірити дослідження доктора Хамера, незважаючи на юридичне зобов’язання це зробити. Це безпрецедентний випадок в історії університету. Крім того, основна медицина відмовилася схвалити його відкриття, незважаючи на 30 різних наукових перевірок як незалежними лікарями, так і професійними асоціаціями.

Незабаром після того, як доктор Хамер представив свою дисертацію, йому поставили ультиматум відмовитися від своїх наукових висновків, інакше йому буде відмовлено в продовженні контракту в університетській клініці. У 1986 році, незважаючи на те, що його робота ніколи не ставилася під сумнів або не схвалювалася, медична ліцензія доктора Гамера була відкликана на тій підставі, що він відмовився відповідати принципам стандартної медицини.

Однак він був сповнений рішучості продовжувати свою роботу, і в 1987 році він зміг поширити свої відкриття практично на всі хвороби, відомі медицині.

Доктор Гамер переслідувався та переслідувався протягом 25 років, особливо з боку німецької та французької влади. З 1997 року доктор Хамер живе в еміграції в Іспанії, де продовжує свої дослідження та продовжує боротьбу за офіційне визнання «Нової медицини». Але оскільки медичний факультет Тюбінгенського університету дотримується тактики зволікання, пацієнти в усьому світі позбавляються права користуватися перевагами революційних відкриттів доктора Гамера.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *