Козяче молоко лікує багато хвороб і станів – зміцнює легені, лікує серцево-судинні захворювання

У Кавказьких горах живуть найдовгожителі на планеті, і живуть вони так довго тому, що в їх щоденному раціоні не бракує козячого молока. Крім підвищення імунітету, козяче молоко збалансує всі фізичні та психічні чинники, необхідні нашому організму.

Ліки з сирого козячого молока зміцнюють легені та лікують кишкові та серцево-судинні захворювання до повного лікування. Ракові захворювання, виявлені на ранніх стадіях захворювання, також можна зупинити після 90 днів лікування.

Чернець Ґергіос Караїсарідіс з Афін володіє секретами багатьох монастирських зцілень, і одним із найцінніших є лікування сирим козячим молоком.

Що стосується споживання молока після дитинства, варіанти різні. Враховуючи, що все життя людини – це безперервна боротьба з навколишнім середовищем, в якому вона живе, першочерговим завданням має бути зміцнення імунної системи. Молоко червоних кіз найкорисніше за умови вживання в сирому вигляді. Сире козяче молоко, спожите якнайшвидше після доїння, зміцнює організм і зміцнює природний імунітет при туберкульозі, анеміях, гормональному дисбалансі, ранніх формах раку, серйозних реконвалесценціях, атрофії м’язів і захворюваннях паращитовидної залози, які викликають хронічну або бунтівну спазмофілію.

Вживання сирого молока допомагає організму, діючи як ліки, які знімають слабкість, повертають бадьорість і допомагають організму боротися з хворобами. Навіть людям, які вважають себе цілком здоровими, рекомендується щодня споживати не менше 200 мл сирого козячого молока, оскільки воно благотворно впливає на імунітет кожного віку, а у хворих підвищує опірність і дає сили для боротьби з більшістю важкі захворювання.

Козяче молоко віддають перевагу перед іншими видами молока при лікуванні захворювань, оскільки воно містить дуже сильну органічну кислоту, яка, як було показано, зупиняє розвиток раку на ранніх стадіях. Лікування козячим молоком також можна проводити протягом коротких періодів 5-10 днів, якщо воно вживається для мінералізації та зарядження організму, схильного до певних захворювань. Рекомендована добова кількість – 250 мл молока вранці та 250 мл увечері через 15 хвилин після їжі.

При лікуванні онкологічних хворих козяче молоко вживають протягом 90 днів: по 200 мл за 15 хвилин до сніданку, по 200 мл за 30 хвилин до обіду і по 200 мл за 15 хвилин до вечері. Якщо лікування призначається дітям, молоко розбавляють ромашковим чаєм на 30%.

Таку ж процедуру застосовують і у дорослих з хронічними захворюваннями печінки або жовчного міхура, але тільки в перший тиждень лікування. У разі будь-якої форми прийому 2 чайні ложки акацієвого меду будуть прийматися кожен день лікування: одна о 10 ранку і одна о 16 годині, протягом усього лікування.

Наполеон Бонапарт мав ці ліки

Проблеми зі здоров’ям Наполеона були відомі ще з днів його слави, але причиною всіх страждань великого полководця, безсумнівно, була його низька фізична витривалість, що посилювалася стресом, накопиченим під час його складних військових кампаній. Оскільки він ніколи не був енергійною людиною, він завжди вдавався до медицини. В результаті надзвичайно важких фізичних зусиль Наполеон отримав розлад травного тракту, який постійно лікував індійськими та кавказькими ліками.

Один день у його житті починався з чашки сирого козячого молока і закінчувався чашкою ячмінного рагу, в який він клав шматочок солодки. Ще в той час було відомо, що з усіх видів молока козяче молоко найбільше схоже на людське, і тому ті, хто піклувався про його здоров’я, знали, що козяче молоко йому не можна давати.

Довгий час після цього дослідники з різних куточків світу дотримувалися думки, що молочні продукти не корисні, оскільки містять насичені жири, які негативно впливають на здоров’я серця. Проте врешті-решт було зроблено висновок, що саме козяче молоко захищає організм від хвороб серця та мозкових аварій.

Як зберігати козяче молоко?

Кавказькі монахи, у яких біля стайні не було кіз і не було під рукою свіжовидоєного молока, прийняли варіант, який прийшов їм на допомогу: зберігали молоко навіть 3 дні в глиняних глечиках. Він прокис, але зберіг майже всі свої властивості, за умови, що перед вживанням його тільки перемішували дерев’яною ложкою. У наш час молоко краще зберігати в холодильнику.

Пам’ятайте одну дуже важливу річ: козяче молоко завжди вживають у сирому вигляді .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *