Березовий сік (також його називають Деревом життя) – бореться з ревматизмом, допомагає при захворюваннях печінки, засіб від жирного волосся, корисний при подагрі та нирках

Береза ​​родом із Сибіру також росте тут на рівнинах і пагорбах. Його також називають деревом життя, а сік відомий своїми особливими властивостями, перевіреними роками під час численних медичних досліджень. У соку зосереджені всі поживні речовини, необхідні для росту дерева: фруктоза, глюкоза, вітамін С, амінокислоти, мінерали, такі як марганець, цинк, натрій, залізо, магній і кальцій. Ці поживні речовини знаходяться в оптимальних пропорціях і легко засвоюються організмом людини. Сік можна отримати зі стелі.

Березовий сік є чудовим фізичним і психічним тоніком: для сприятливого ефекту дорослим рекомендують по 2 мл двічі на день, вранці та ввечері, протягом 3-4 тижнів. Дітям старше 10 років призначають по 1 мл 2 рази на добу вранці та ввечері протягом 3-4 тижнів.

Це засіб проти раку: багато досліджень підтвердили протипухлинну дію берези, особливо соку та кори. Бетулінова кислота, яка у великій кількості міститься в березі (особливо навесні), чинить цитостатичну дію на злоякісні клітини в пухлинних утвореннях на нервову систему, особливо у дітей. Крім того, останнім часом позитивні результати також були отримані при раку яєчників, легенів і молочної залози.

Береза ​​містить активні речовини , які мають сечогінну, антибактеріальну та протизапальну дію, тому її можна використовувати для лікування або профілактики циститу. Рекомендується 1 л на день протягом 2-3 тижнів.

Для боротьби з ревматизмом рекомендується 1 л на добу протягом 3 тижнів, а для посилення ефекту також можна застосовувати припарки з порошком березової кори.

При захворюваннях печінки рекомендується не менше 3 разів на день випивати склянку свіжого березового соку або березового настою.

Щоб усунути жирність волосся , нанесіть сік на волосся перед миттям. Застосовуйте 5-6 разів кожні 2-3 дні для видимого ефекту: здоровішого, міцнішого та блискучого волосся.

При нирковій кам’яній хворобі та нирковій кольці пити до 600 мл свіжого березового соку з 8 до 12 години ранку курсами не менше 5 днів. Він має винятковий ефект розчинення каменів у нирках, стимулювання діяльності нирок і діурезу.

При хронічному отруєнні рекомендується 1-тижневий курс лікування, при якому випивають 500 мл соку в день, вранці натщесерце. Цей засіб рекомендується на початку весни тим, хто страждає на подагру, різні дерматози, ревматизм або гнильний коліт.

Як засіб для росту волосся після миття голови шампунем проводиться подвійне ополіскування з масажем коренів свіжим березовим соком (близько 10 хвилин). Після цього волосся ще раз промивають чистою водою.

Для боротьби з подагрою рекомендується лікування на основі берези протягом 3 тижнів, протягом якого вживається 1 л на день. Протиревматична дія соку посилюється зовнішнім накладанням на уражені суглоби припарок з порошком березової кори. Таке ж лікування також рекомендується для успішного лікування подагри.

Для усунення каменів у нирках рекомендується 20-денний курс лікування березовим соком. У перший день споживайте 500 мл, у другий день – 600 мл, поки не досягнете п’ятого дня, коли ви споживаєте 1 л. Продовжуйте з 1 л на день протягом 10 днів, після чого кількість поступово зменшуйте, на 100 мл на день. В останній день лікування випити 500 мл.

При псоріазі компреси з березовим соком накладають на утворені на шкірі утворення і тримають 1 годину. Паралельно рекомендується внутрішнє лікування 1 л соку на день.

Для очищення організму при ожирінні рекомендується внутрішнє вживання соку, пов’язане з дієтою з низьким вмістом м’яса, солодощів і жирів. Виводить зайву воду з організму, сприяє прискореному схудненню і не шкодить здоров’ю.

Як отримують цей чудодійний сік?

Сік збирають у березні-квітні, коли дерево оживає. Його отримують шляхом глибокого просвердлювання (4-8 см) його стовбура або деяких молодих і сильних гілок, з яких почне витікати прозора рідина з кисло-солодким смаком. Цю операцію роблять тільки з дорослими березами. Набравши 250-500 мл соку, негайно замажте отвір смолою, щоб зупинити кровотечу і не вплинути на життєдіяльність дерева. Сік проціджують через марлю.

Сік вживають, по можливості, відразу після збирання в свіжому вигляді, поки не окислені ферменти, вітаміни та інші складні органічні речовини. Рекомендується 500 мл-1 л на день для дорослих і 200-500 мл на день для дітей 8-12 років. Дітям 4-8 років достатньо 100-300 мл на добу. Тривалість пояса залежить лише від періоду, протягом якого дерево виділяє сік.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *