Гімнастика Бутримова: нормалізує кровообіг при остеохондрозі — відео

Людям, у яких виникли серйозні проблеми, пов’язані з шиєю, дуже допоможе гімнастика Бутримова. Дана методика нормалізує кровообіг при остеохондрозі та прибирає наслідки. Ми надаємо вам відео, завдяки якому ви отримаєте повне уявлення про цю гімнастики.

При остеохондрозі шийного відділу хребта відбувається деформація або зміщення хребців. Це досить негативно позначається на важливих артеріях і нервових закінченнях, які проходять уздовж шийного відділу хребта.

Один з найбільш ефективних методів лікування остеохондрозу — це гімнастика. З її допомогою нормалізується кровообіг в шийному відділі та хребці повертаються до правильного положення.

Доктор Бутримов багато років займався вивченням цієї хвороби. Гімнастика, яку він розробив, являє собою набір найбільш оптимальних вправ для лікування остеохондрозу. Розробляючи ці вправи Бутримов застосував свої знання з рефлексотерапії та гімнастики цигун.

На розробку цієї методики у доктора пішло майже тридцять років. На практиці ця гімнастика показала відмінні результати. Зараз цей метод лікування отримав широке поширення.

На остеохондроз частіше хворіють люди, що проводять багато часу за письмовим столом

Навіть якщо у вас ще немає перших ознак остеохондрозу, але є малорухливий спосіб життя і ви працюєте в офісі за комп’ютером, таку гімнастику потрібно проводити, як профілактику.

Цей комплекс вправ потрібно робити двічі в день — вранці та ввечері. Займає він всього десять хвилин часу, тому цілком можливо робити його, перебуваючи на роботі.

Ці вправи розроблені на основі гімнастики Цигун. Вони розвивають суглоби шийного відділу хребта і тренують м’язи шиї. Але найголовнішою умовою цієї гімнастики є повна релаксація. Оскільки при грамотному розслабленні м’язів шиї, людина зможе домогтися необхідних результатів.

Уважно вивчіть відео, яке ми вам надаємо. Головне в цієї гімнастиці — не робити різких рухів. Все повинно бути повільно і розслаблено. Не поспішайте. Увімкніть медитативну музику. Вже через тиждень регулярних вправ, ви відчуєте, що біль іде. З’являється свіжість думок.

Якщо у вас запущений випадок остеохондрозу, порадьтеся з лікарем з приводу цієї гімнастики.

Для багатьох людей гімнастика Бутримова виявилася тим лікуванням, яке допомогло. Ця методика нормалізує кровообіг при остеохондрозі та допомагає хребцям зайняти своє нормальне положення. Перед тим, як приступити до цих вправ — уважно вивчіть відео.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *