3 сухофрукти, які необхідно з’їсти перед сном – Допомагають відновити хребет і поліпшити зір

Ці плоди містять речовини, які відновлюють тканини між хребцями. Щовечора перед сном протягом 45 днів їжте:

  • Курага
  • Рис
  • Чорнослив

Кількість: 1 інжир, 5 кураги, 1 слива

Речовини, що входять до складу цих плодів, підвищують опірність міжхребцевих тканин. Зміцнення цих тканин призводить до відновлення хребців у їх природному положенні без ручної корекції.

Спробуйте це зробити, і ви не впізнаєте хребта. Речовини, необхідні для цієї процедури, містяться не в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання має магічну силу і підвищує потенцію чоловіків і жінок.

Цей рецепт мені передали олімпійські спортсмени, які таким чином відновлювали свій хребет після важкої еволюції. Автор цього матеріалу вже кілька років рекомендує їх своїм пацієнтам – ефект дійсно дає.

Науково доведено, що курага благотворно впливає на серцевий м’яз, завдяки вмісту в ній калію. Вони також є засобом для профілактики раку. Цей чудовий фрукт містить фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.

Курага нормалізує діяльність щитовидної залози. Застосовується як народний засіб для лікування бронхіту. У той же час курага сприяє виведенню паразитів з кишечника. Чорнослив – ще один дар природи для вашого здоров’я.

Чорнослив благотворно впливає, перш за все, на шлунково-кишкову систему. Настій сушених слив сприяє усуненню запорів і нормалізації роботи травної системи. У той же час чорнослив корисний тим, у кого проблеми з серцем і гіпертонія.

Також вважається, що чорнослив корисний при захворюваннях нирок, печінки, ревматизмі та атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А покращують зір.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *