300 мл спирту, 100 мл йоду і 10 таблеток аспірину – Рецепт від відчуття тяжкості в ногах, болю в щиколотках, спині і [….]

Відчуття важкості в ногах або болі в щиколотках і спині дуже неприємні! Змастіть уражені місця цим засобом зі спиртом, йодом і аспірином, він зміцнить ваші кістки і допоможе їм працювати, як 20 років тому!

Я переконана, що цей домашній засіб був одним із улюблених рецептів наших бабусь. Рекомендується тим, хто відчуває важкість у ногах, болі в щиколотках і спині або страждає від старих травм. Вам не потрібні дорогі препарати, креми або магніти.

Ці інгредієнти є в будь-якій аптеці. Йод відомий як потужний бактерицидний засіб. Він ефективний при лікуванні бактерій, вірусів або спор.

Ось як отримати рецепт :

• 300 мл спирту (70%)
• 100 мл йоду
• 10 таблеток аспірину (використовуйте таблетки по 300 мг)

Йод є важливим мінералом для нашого організму, особливо через роль, яку він відіграє в підтримці здоров’я щитовидної залози.

Цей мінерал регулює секрецію гормонів, які допомагають обміну речовин в організмі, наприклад тироксину.

Аспірин допомагає при болях у м’язах і суглобах. Має протизапальну дію на всі запалені тканини, наприклад, при хронічному ревматизмі.

Спосіб приготування :

З’єднайте спирт і йод, а потім вмішайте подрібнені таблетки аспірину. Залишок засобу зберігати в темному прохолодному місці 21 день.

Зробіть компрес або використовуйте цю суміш і безпосередньо помасажуйте область, де ви відчуваєте біль.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *