Найкращий чай для серця – допомагає зменшити серцебиття, регулює артеріальний тиск, має сечогінну дію та бореться із затримкою води

Вважаючись символом надії та родючості, глід використовувався римлянами та греками для лікування захворювань серця, печінки та безсоння. Натомість китайці усували енергетичний дисбаланс за допомогою плодів глоду. Властивості глоду цінуються і в наші дні, оскільки він вважається рослиною з найсильнішою дією при лікуванні серцево-судинних захворювань.

Французи називають препарати з глоду «молоком старих», як натяк на білі квіти рослини та на виняткові цілющі властивості, властиві літнім людям зі слабким серцем. Більш того, вони впевнені, що чай з глоду продовжує їм життя мінімум на 10 років.

Дослідження показали, що плоди глоду допомагають зменшити серцебиття, втому та інші симптоми, пов’язані з серцевою недостатністю. Вони є багатообіцяючим засобом у зниженні артеріального тиску, розширюючи кровоносні судини.

Благотворно впливає глід при гіпер- і гіпотонії, коливаннях артеріального тиску, ішемічній хворобі серця, серцевій недостатності середнього ступеня, аритмії, неврозах серця, атеросклерозі, облітеруючому артеріїті.

При постінфарктних ускладненнях дуже ефективний глід, який сприяє реваскуляризації серцевого м’яза та стабілізації показників артеріального тиску. Поряд з перерахованими лікувальними ефектами глід має заспокійливу, антидепресивну та розслаблюючу дію на нервову систему. Корисний людям з нервово-вегетативною дистонією, дратівливим або при тривожних неврозах, панічних атаках, безсонні.

Найвідомішим і найуживанішим препаратом на основі глоду є чай. Його готують, настоюючи ложку сухофруктів у двох склянках гарячої води приблизно 10-15 хвилин.

Чай з глоду можна вживати 3 рази на день. Крім користі, яку цей напій приносить серцю, чай з глоду має багато інших переваг для здоров’я:

– регулює холестерин;
– продовжує тривалість життя;
– зменшує характерні для менопаузи симптоми (припливи, серцебиття, підвищена збудливість, нервозність, безсоння);
– має сечогінну дію та бореться із затримкою води;
– сприяє зміцненню імунної системи;
– запобігає зміні розумової працездатності;
– підвищує на 40% здатність до фізичних та інтелектуальних зусиль;
– діє як бронхолітичний, жарознижувальний та стимулятор дихання;
– сприяє насиченню киснем і живленню нервових клітин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *