10 причин пити чай з куркумою – Захищає печінку, допомагає схуднути та лікує алергію

Через його благотворний ефект багато людей починають лікування з чаю з куркуми. Під лікуванням я не обов’язково маю на увазі схуднення, тому що чай з куркумою, крім свого благотворного впливу на схуднення, також є дуже хорошим детоксикантом, антисептиком і антибактеріалом.

Куркума, основний інгредієнт препаратів каррі, містить куркумін, який має антибактеріальні, антисептичні та протизапальні властивості. Завдяки цим властивостям фахівці рекомендують пити чай з куркуми для лікування ряду захворювань.

Переваги вживання чаю з куркумою:

Куркума – природний антисептик і антибактеріальний засіб, який бореться з сезонними вірусами.

Подібно до чаю з родзинками, про який ми нещодавно говорили, чай з куркумою також допомагає детоксикувати печінку.

Куркума захищає печінку (є допоміжним засобом при стеатозі печінки, жовтяниці та ін.), легені та нирки (відновлює функції та запобігає травмам).

Він запобігає та уповільнює симптоми хвороби Альцгеймера, видаляючи атеросклеротичну бляшку з мозку.

Пригнічує біль без побічних ефектів.

Він сприяє спалюванню жиру, є хорошим допоміжним засобом в поясах для схуднення.

Його використовували з давніх часів для лікування депресивних епізодів.

Завдяки своїм протизапальним властивостям чай з куркуми є хорошим природним засобом для лікування артриту та ревматоїдного артриту.

Зменшує попрілості та інші типи шкірних алергій.

Він допомагає лікувати катаракту (захворювання очей, що проявляється помутнінням кришталика), оскільки уповільнює процес помутніння завдяки своїй антиоксидантній дії.

Чай з куркумою є хорошим допоміжним засобом при сечових інфекціях. Завдяки своїм протизапальним і антибактеріальним властивостям куркума допомагає лікувати інфекції сечовивідних шляхів, знищуючи бактерії та зменшуючи запалення.

Як приготувати чай з куркумою?

Чай з куркумою простий у приготуванні і має дивовижний смак, якщо додати трохи лимона і меду. Точніше, потрібно 4 склянки води, ложка куркуми (порошок), лимон і мед (додати за смаком).

Закип’ятіть воду, потім додайте куркуму і дайте їй покипіти на повільному вогні 10 хвилин. В кінці чай проціджують, після чого додають лимон і мед, в залежності від уподобань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *