10 причин, чому імбир — корінь життя і здоров’я для кожного дня

Дослідження вчених і народні спостереження переконують, що імбир — це корінь життя. Імбир — широко використовується, і пропонує прекрасні переваги вашому здоров’ю для кожного дня. Він містить понад 115 корисних хімічних компонентів, які мають корисну дію на людський організм. Ось 10 причин, чому імбир треба вживати щодня.

Тоніки, приготовані з цього кореня, широко використовуються китайськими і східними індіанцями понад 4700 років. Римляни також використовували його, як природний засіб через його потужні корисні властивості.
Ось деякі з його переваг для здоров’я, які були науково підтверджені

Покращує здоров’я серця

Імбир містить активні інгредієнти, які розслаблюють кровоносні судини, лікують біль і стимулюють кровообіг. Імбир також є сильним протизапальним засобом, який запобігає серцевим захворюванням і має властивості знижувати холестерин.

Допомагає травленню

Імбир має гастропротекторну властивість, яка запобігає ослаблення НСС і запобігає відторгненню кислоти від стравоходу назад в стравохід.
Більш того, цей корінь також корисний у разі синдрому подразненої товстої кишки. Оскільки він розслабляє кишківник під час загострення і лікує всі симптоми захворювання. Імбир ефективно бореться з запорами, здуттям живота і шлунково-кишковими розладами, а також заспокоює м’язи в кишківнику.

Протизапальні переваги

Імбир має потужні протизапальні властивості. А гінгерол, що міститься в ньому, діє на рецептори, які розташовані на сенсорних нервових закінченнях. Імбир позбавляє від менструального болю і судом, заспокоює біль при артриті й запобігає запаленню в організмі.

Захищає від хвороби Альцгеймера

Дослідження показали, що імбир сповільнює втрату клітин мозку, що є основним симптомом для людей, які страждають від хвороби Альцгеймера. Він також бореться з хронічним запаленням і окислювальним стресом, які прискорюють процес старіння. Відбувається це завдяки вмісту в ньому антиоксидантів і фенольних сполучень. Крім того, екстракт імбиру успішно покращує час реакції та пам’ять.

Очищає лімфатичну систему

Цей корінь запобігає накопиченню жирів і токсинів в організмі й очищає систему кровообігу, запобігаючи інфекції.

Алергія та астма

Дослідники показали, що імбир покращує відповідь Th1 і підтримує алергічну реакцію Th2 на білок яєчного білка (альбумін) у мишей.

Допомагає при діабеті

Гінгероли природним чином лікують діабет і покращують чутливість до інсуліну. Вчені виявили, що вони також пригнічують накопичення сорбіту в кров’яних клітинах. А також запобігають діабетичним ускладненням.

Покращує поглинання поживних речовин

Середній індивідуум поглинає від 10 до 90 відсотків вітамінів і мінералів в харчових продуктах. А імбир підтримує правильне травлення і метаболізм харчових продуктів. Також покращує поглинання поживних речовин.

Усуває надмірний слиз

Цей потужний корінь усуває надмірний слиз, особливо з дихальних шляхів, А олеорезин, що міститься в ньому, стимулює кровообіг і стимулює видалення мокротиння з легень.

Допомагає схуднути

Корінь прискорює обмін речовин і підтримує процес спалювання жиру, підвищуючи термічний ефект інших продуктів. Він забезпечує почуття ситості й знижує загальне споживання калорій протягом дня.

Крім того, він регулює рівень глюкози в крові, підтримує процес спалювання жиру, підвищує метаболізм і регулює гормони. Ось такі 10 причин, чому імбир — це корінь життя і здоров’я для кожного дня. Він має такі корисні властивості, що допоможе стабілізувати роботу всього організму. Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *