Полин вбиває всіляку інфекцію в організмі! Рецепт моєї бабусі, який передавався з покоління в покоління!

Полин — цілюща трава, яку здавна використовували для лікування великої кількості хвороб. Для наших бабусь, вона була просто незамінними ліками. Звичайно, смак вона має не найприємніший, проте її цілющі властивості повністю перекривають цей недолік.

Ця трава допомагає боротися з найпростішими інфекціями в організмі, лікувати безсоння, заспокоювати нервову систему, відновлювати обмінні процеси та навіть боротися з ожирінням.

Часто, полин використовують для лікування запальних процесів шлункового-кишкового тракту та статевих органів.

Рецепт № 1

Столову ложку полину необхідно ошпарити окропом 2 рази. Далі, процідити все через сито та скласти полин на маленьку тарілочку. Розмістити її варто на найвиднішому місці у кухні, аби ви не забували про лікування. Після їди необхідно взяти декілька травинок чайною ложкою та помістити у рот. Не ковтайте та не випльовуйте доки полин повністю не втратить свою гіркоту. Таку ж процедуру варто проводити перед сном.

Рецепт № 2

Щовечора, перед сном вам варто вживати по 1 чайній ложці сухого розтертого полину й повільно запивати його теплою водою. Курс лікування — 1 місяць. Проводити його слід не частіше, ніж раз на пів року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *