Найкращі продукти для здоров’я суглобів

Правильне харчування – запорука здоров’я суглобів. Але, як виявилося, деякі продукти особливо корисні і їх варто включити в щоденний раціон.

Як відомо, проблеми з суглобами можуть виникати через порушення обміну речовин в хрящовій тканині. Руйнування суглобового хряща, на думку фахівців, призводить до появи запалення. Результат – артроз. У цьому випадку необхідно послабити його розвиток і позбутися від симптомів. Лікарі радять задуматися про те, що ми їмо.

Лосось, горбуша, форель та інша жирна риба є чудовими джерелами омега-3 жирних кислот. Ця сполука є одним з найкращих природних протизапальних засобів. Також така риба містить вітамін D, який необхідний для кісткової тканини.

Перш за все, необхідно включити в раціон скумбрію. Риба багата омега-3 поліненасиченими жирними кислотами. При його частому застосуванні може початися процес відновлення хрящової тканини. Дуже важливо вживати фрукти та ягоди, кажуть лікарі. Особливо важливу роль може відіграти ківі, який багатий на корисні антиоксиданти. Вони сприяють синтезу гіалуронової кислоти, яка входить до складу сполучної, нервової та епітеліальної тканин.

Брокколі багата сульфорафаном, який підвищує імунітет і запобігає артриту.

Чорна квасоля має високий вміст незамінних амінокислот для формування хряща. Він також багатий антиоксидантами. придушення вироблення циклооксигенази, ферменту, відповідального за запалення.

Завдяки мигдалю людина отримує антиоксиданти і вітамін Е. Вони захищають слизову оболонку клітин суглобів.

Яблука, особливо червоні, містять величезну кількість кверцетину. Ця речовина відіграє важливу роль у виробленні колагену, основного структурного елемента хрящової тканини.
Лікарі розповіли про причини захворювань суглобів та про те, які продукти допоможуть зберегти їхнє здоров’я.

Також на вівсяне борошно варто звернути увагу людям, які страждають проблемами з суглобами. Він містить марганець, іони якого здатні регулювати ферменти кісткової тканини і хряща. Для здоров’я суглобів необхідно включити в раціон оселедець, лляне масло, молоко і куркуму, які мають сильну протизапальну дію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *