10 продуктів, які очистять артерії природним шляхом і захистять вас від серцевих нападів

Закупорка артерій є однією з найпоширеніших причин інфаркту та інсульту. Заблоковані артерії зупиняють кровотік, і тому кров не може належним чином циркулювати по нашому тілу.

Крім того, існує багато інших факторів, які можуть збільшити ризик серцевого нападу або інфаркту міокарда, таких як нездорове харчування, стрес і недостатня фізична активність, але ви можете захистити себе від цих захворювань, внісши невеликі зміни в свій щоденний раціон. І ви можете зменшити ризик будь-яких захворювань серця.

Ось чому ми хотіли б представити вам у цій статті такі продукти та напої, щоб допомогти вам очистити артерії від будь-яких закупорок:

АПЕЛЬСИНОВИЙ СІК

Апельсиновий сік містить багато антиоксидантів, тому він дуже добре підтримує наші кровоносні судини. Він також має здатність знижувати високий кров’яний тиск. Ви можете отримати рекомендовану добову дозу вітаміну С, споживаючи лише дві склянки вітаміну С щодня. Таким чином можна поліпшити загальний стан здоров’я і забезпечити свій організм необхідною кількістю мінералів і вітамінів.

ЛОСОСЬ

Одним із найкорисніших продуктів, які ви можете їсти, є лосось, який сповнений багатьох здорових жирних кислот, які можна знайти лише в цій рибі. З їх допомогою ви можете зменшити запалення, ви можете знизити рівень тригліцеридів і ви можете знизити рівень холестерину в організмі.

Існують також інші види риби, які ви можете їсти, щоб отримати багато корисних жирних кислот, наприклад форель, скумбрія та тунець. Переконайтеся, що риба у вас завжди органічна.

ГОРИХИ

Волоські горіхи багаті ненасиченими жирними кислотами та жирними кислотами омега 3. Ці речовини можуть покращити здоров’я вашої спини та стимулювати пам’ять. Волоські горіхи також можуть знизити рівень холестерину в організмі.

КАВА

Ризик серцевого нападу можна неймовірно знизити на 20 відсотків, якщо випити дві-чотири чашки кави на день, але ви повинні бути обережні, оскільки споживання надмірної кількості кави щодня може вплинути на ваш шлунок.

КУРКУМА

Куркума містить одну з найкорисніших сполук, відомих як куркумін. Куркумін може запобігти накопиченню жиру, а також може запобігти або принаймні зменшити запалення тканин. З куркумою можна готувати чай або додавати її в їжу.

СИР

Ви можете знизити високий кров’яний тиск і високий рівень холестерину, регулярно вживаючи сир

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ

Зелений чай здатний надати вам більше фізичної енергії і водночас заспокоїти. Цей чай здатний на ці речі, тому що він сповнений катехінів – одного з найпотужніших антиоксидантів, який може зменшити всмоктування холестерину в організмі, а також стимулювати ваш метаболізм. Щоб отримати всі переваги зеленого чаю, ви повинні вживати одну або дві чашки цього чаю щодня.

ЦІЛЬНЕ ЗЕРНО

Цільне зерно є добре багатим зроєм клітковини, тому може провокувати папопорці артерій і дифімітувати лівен холестерну. Вони можуть визначити видалення жиру, зібраного на артеріях.

Червоний кавун

Цей фрукт здатний підтримувати здоров’я ваших кровоносних судин, а також стимулювати вироблення оксиду азоту. Ви обов’язково повинні включити цей фрукт у свій щоденний раціон, тому що його користь вас вразить.

ЖУРАВЛИНА

Ці маленькі фрукти багаті калієм, тому їх споживання може бути стимулом для здоров’я, це може спричинити зниження рівня холестерину LDL у вашій крові та підвищення рівня холестерину HDL. Вживання двох склянок чорничного соку щодня може знизити ризик серцевого нападу до 40%.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *