Якщо ваші нирки в небезпеці, ваше тіло дасть вам ці 8 знаків!

Нирки – надзвичайно важливі органи, вони відповідають за очищення та детоксикацію, тобто фільтрують 10-150 літрів крові на добу. Це необхідно для всіх функцій організму та для підтримки здорової крові.

Нирки відповідають за надлишок рідини або відходів з організму. Вони регулюють рівень електролітів і зберігають кістки здоровими та сильними, виробляють більше еритроцитів і стабілізують артеріальний тиск.

Якщо нирки мають проблеми і більше не можуть нормально функціонувати, все здоров’я організму перевертається з ніг на голову. Уважно прочитайте цю статтю, щоб розпізнати та запобігти проблемам, пов’язаним із пошкодженням або недостатністю нирок:

Набряк

Коли нирки починають відмовляти, вони перестають успішно виконувати свою функцію фільтрації, стає все важче позбутися зайвої рідини, і це спричинить набряки ніг, рук і навіть обличчя.

Зміни сечовипускання

Найбільш очевидні та ранні ознаки:

  • Проблеми з сечовипусканням
  • Відчуття тиску під час сечовипускання
  • Темна сеча, сечовипускання рідше і в малих кількостях
  • Сеча дуже світлого кольору, часта і у великих кількостях
  • Піниста сеча
  • Часте сечовипускання протягом ночі

Шкірний висип

Накопичення відходів у нашому організмі може бути пов’язане з появою проблеми з нирками – тому на шкірі з’являється багато висипань і свербежу.

Усі відходи накопичуються в крові, через що шкіра виглядає нездоровою, сухою та роздратованою. Лосьйони, креми та косметичні продукти можуть надати деяке полегшення, але вони не вирішують проблему, яка виникає зсередини – ЯКЩО висип безпосередньо спричинений проблемами з нирками, звичайно.

Втома

Якщо нирки здорові, вони виробляють EPO (еритропоетин), гормон, який виробляє більше еритроцитів, які доставляють кисень туди, де це необхідно.

Якщо кількість еритроцитів низька, виникне втома, що також вплине на мозок і м’язи. Це також ознака важкої анемії.

Труднощі дихання

Це поширена проблема, але вона може бути пов’язана з проблемами нирок. Якщо організму не вистачає кисню, це через низьку кількість еритроцитів, які доставляють кисень всюди. Кількість цих клітин крові пов’язана з шкідливими токсинами, накопиченими в легенях.

Металевий присмак у роті/ металевий присмак

Відходи, накопичені в крові, змінюють смак вашої їжі і навіть постійно спричиняють неприємний запах з рота. Іншою ознакою ураження нирок є різка зміна смаку певної їжі або зниження апетиту.

Біль

Ще одним симптомом цього стану є біль у верхній частині спини, тобто біль у тій самій області, де розташовані нирки. Біль також може бути спровокований інфекціями або каменями в нирках.

Неможливість зосередитися і запаморочення

Поганий приплив кисню до мозку є явною ознакою важкої анемії, а також ниркової недостатності. Це порушить вашу увагу та концентрацію, викличе втому та запаморочення та спричинить проблеми з пам’яттю.

Включіть у свій раціон більш здорову їжу та їжте більше антиоксидантних продуктів або антиоксидантних добавок. Таким чином ваші нирки будуть захищені.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *