108-річний чоловік радить: якщо ви хочете дожити до 100 років, їжте ці 5 продуктів регулярно!

Ви боїтеся смерті і хочете жити якомога довше? Ви ще маєте плани на п’ятдесят років і не хочете покинути цей світ передчасно?

Так ви думаєте, як Бернардо Лапалло, який прожив 113 років. І тільки тому, що він сприйняв близько до серця все, що розповідав йому батько у вісім років. Він рекомендував ці п’ять продуктів, щоб дожити до сотні! ‘

Бернардо багато пережив у своєму житті. Хоча йому неймовірні 113 років, він незалежний і все робить сам. Він навіть пам’ятає, коли на вулицях ще не було машин, а були фургони.

Секрет довголіття криється головним чином у дієті. Ці 8 продуктів рекомендував йому батько. Він був лікарем і хотів, щоб уся його родина була здоровою та щасливою.

1. КОРИЦЯ

Кориця знижує рівень цукру в крові і тим самим запобігає розвитку діабету та непереносимості інсуліну. Крім того, він знижує рівень холестерину в крові, пригнічує запальні процеси в організмі. Він також впливає на знищення бактерій і вірусів, які є основними причинами інфекцій.

2. МЕД

Мед важливий для харчування людини, оскільки він містить багато поживних речовин, які необхідні організму і не можуть бути отримані з нормального харчування. Він також багатий антиоксидантами, які зменшують стрес і захищають вашу ДНК від мутацій.

Це особливо важливо, коли ви старієте. Це тому, що мутована ДНК може спровокувати рак.

3. ЧАСНИК

Століттями часник використовувався як ліки для зниження артеріального тиску. Він також може боротися з раковими клітинами та знижувати ризик серцевих захворювань.

Найкраще в часнику те, що часник працює як модифікований, так і продовжує працювати. Тож незалежно від того, їсте ви його, їсте сирим чи готуєте з нього суп, воно все одно заживе.

4. ОЛИВКОВА ОЛІЯ

Це масло найбільш корисно для людини. Корисні жири захищають від захворювань серця та судин, необхідні для нормальної роботи мозку та ряду інших життєво важливих функцій.

Згідно з останніми дослідженнями, оливкова олія містить інгредієнти, які мають сильну протиракову дію. Він може знищити їх за годину. Він також працює проти запалення, остеопорозу, а також запобігає хворобі Альцгеймера та іншим віковим проблемам.

5. ЯБЛУКА

Вітаміни, що містяться в яблуці, уповільнюють процеси старіння нашого організму. Досить одного яблука на день, і ми почуватимемося та виглядатимемо краще. Яблука мають потужні протиракові властивості.

Вони містять кілька природних сполук, як антиоксидантних, так і протизапальних. Археологи виявили, що люди ласували яблуками за 3500 років до нашої ери. Вживання яблук захищає нас від розвитку астми, утворення жовчних каменів і перешкоджає накопиченню холестерину в організмі.

Стаття була корисною? Поділіться цим зі своєю родиною та друзями!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *