Часник, змочений у червоному вині, лікує понад 100 хвороб і станів. Як і для чого його використовують

Це рослинний засіб ідеально поєднує в собі корисні властивості часнику і червоного вина. Поєднання цих двох інгредієнтів призводить до суміші, здатної запобігти багатьом захворюванням шляхом очищення крові, зміцнення імунної системи, виведення поганого холестерину, покращення діяльності серцево-судинної системи, виведення зайвої солі з організму, підвищення опірності, боротьби з різними інфекціями. і забезпечення енергією.

Для цього рецепту вона рекомендує використовувати часник від бабусь з ринку, а не китайський із супермаркетів. Китайський часник містить велику кількість миш’яку і має менші терапевтичні властивості.

Як приготувати засіб з часнику і червоного вина?

Потрібно 12 зубчиків часнику і 500 мл якісного червоного вина. Очистіть часник і змішайте його з вином у скляній банці. Герметично закрити банку і залишити для мацерації на 14 днів у прохолодному місці, захищеному від сонячних променів. Кожен день 2-3 рази струшуйте банку.

Через 14 днів процідіть рідину і перелийте в непрозору ємність. Ми рекомендуємо 2-3 чайні ложки на день курсами по 1 місяць. Це природне лікування можна проводити двічі на рік.

Помірне споживання червоного вина має численні переваги для здоров’я завдяки ресвератролу та флавоноїдам у його складі. За даними американських і європейських дослідників, ресвератрол має антиоксидантну дію в 20 разів більше, ніж вітамін С і в 50 разів сильніше, ніж вітамін Е, тому він здатний захищати від широкого спектру вільних радикалів. Він також зменшує демінералізацію, запобігає декільком типам раку, метастазам кісток і є допоміжним засобом при лікуванні катаракти, глаукоми, макулярної дегенерації та хвороби Альцгеймера.

Крім того, згідно з нещодавнім дослідженням, опублікованим у престижному журналі Science, ресвератрол блокує поширення ракових клітин на трьох важливих стадіях розвитку. В експерименті, де мишам давали ресвератрол протягом 18 тижнів, було чітко показано, що пухлини шкіри зменшилися на 96%.

Що стосується часнику, то його використовували в усьому світі як хороший антисептик і протиглисний засіб і вважали найкращими ліками від епідемій грипу та інших хвороб. Має протипухлинну, протигеморагічну, антисклеротичну, антибактеріальну та глистогінну дію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *