«Гіпертонія – симптом, а не діагноз» — пояснює доктор Шишонин

У наше стрімке століття величезна кількість людей страждають на гіпертонію. Багато хто живе з цим діагнозом, слухняно ковтає таблетки, щоб знизити тиск. І все одно, в результаті, отримує інсульт або інфаркт. Так відбувається тому, що гіпертонія – симптом, а не діагноз. Як пояснює доктор Шишонин, який вже багато років вивчає це питання, що знижуючи тиск, ми прибираємо симптоматику, не чіпаючи основну причину виникнення.

“Якби ви дізналися, скільки людей страждають на гіпертонію, ви б здивувалися! Це фактично четверта частина населення нашої країни. Але найстрашніше, що багато хто не відчуває, що їх тиск підвищений. Буває так — приходить людина із зовсім іншою проблемою, міряєш йому тиск — а він 180 на 90″.

Гіпертонія часто супроводжує якісь хвороби. Наприклад, при хворобі надниркових залоз організм виділяє велику кількість гормонів, які провокують гіпертонію. Як тільки забирається хвороба — несподівано пропадає гіпертонія.

Таких хвороб в загальній складності близько двохсот і вони становлять лише п’ять відсотків видів гіпертонії. Звідки беруться інші відсотки?

А трапляється частіше так — починають людину обстежувати та не можуть визначити, що викликає гіпертонію. Тоді починають «лікувати» саму гіпертонію, прописуючи таблетки, що знижують тиск.

«Люди ковтають таблетки, бо бояться інфаркту або інсульту. Але все одно отримують інфаркт або інсульт!»

Чому так відбувається? Жоден лікар не скаже хворому, що знижуючи тиск за допомогою таблеток, людина фактично труїть свій організм. Препарат, яким знижують тиск, займається тим, що розслаблює гладку мускулатуру, блокуючи життєдіяльність клітин. Тобто, організм дав команду клітинам стиснутися, а їх придушили, ввели до сонного стану. Тиск, звичайно, впав — але якою ціною! Адже доза починає щоразу збільшуватиметься — отже збільшується доза отрути, яку ми вводимо до організму.

Деякі хворі, пройшовши вже всі стадії «лікування гіпертонії», ковтають за раз по п’ятнадцять таблеток одночасно! Будь-яка непідготовлена людина, з’ївши цю жменю препаратів, тут же отримує серцевий напад. Але ці гіпертоніки готували себе довгі роки та пристосовані до отрути.

Правда, з часом у них починає відмовляти печінка, яка банально не справляється з такою кількістю отрути, що надходить в організм. В Європі, хворим, яких лікують від гіпертонії, миттєво призначають препарати, що підтримують печінку. У нас спочатку цю печінку доведуть до стадії відмирання, а потім теж починають «лікувати», виписуючи препарати.

Слідом за печінкою починає відмовляти підшлункова, яка вже не має сили жерти весь цей коктейль хімічних препаратів, які людина пхає в себе кожен день. Такого хворого відправляють до відповідного лікаря. Вгадайте, як він буде лікувати хворого? Правильно, він призначить чергову серію таблеток.

А тут ще й невроз підтягнеться у хворого, змученого всім цим букетом хвороб та таблеток.

Я б радив людям, у яких підвищений тиск не сідати відразу на препарати. Є маса способів знизити тиск, не ковтаючи пігулки. Наприклад — полежати, проробити дихальну гімнастику, погуляти зрештою. Для початку — потрібно заспокоїти мозок, який в паніці посилає клітинам наказ стиснутися і підвищити тиск в судинах. Для таких цілей підійде 100 крапель валокордину або навіть чарка звичайного коньяку. Правда, якщо захоплюватися лікуванням за допомогою алкоголю, то незабаром хворого потрібно буде лікувати від алкоголізму.

Не забувати — головна причина високого тиску лежить в мозку, якому з якоїсь причини перестає вистачати повітря для функціонування.»

Існує гімнастика, яку розробив Шішонін для шийного відділу. Її суть полягає в тому, щоб ліквідувати м’язові спазми, які не дають достатній приплив крові до мозку. Дайте вашому головному органу достатню кількість свіжої крові, насиченої киснем і гіпертонія зникне!

Головне, усвідомити для себе, що гіпертонія — симптом, а не діагноз. Це добре пояснює доктор Шішонін, який врятував від цієї проблеми велику кількість людей.

Поділіться коментарем

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *